środa, 24 czerwca 2026

Babie Lato sprawi, że „Przejdzie” Wam wszelki smutek

Natalia Grosiak, BELA i Kathia prezentują trzeci singiel nagrany w ramach tegorocznej odsłony projektu Babie Lato powstałego na potrzeby inicjatywy Erste Letnie Brzmienia. Utwór ów traktuje o tym, że po stracie, rozczarowaniu czy zakończeniu ważnej relacji trzeba nauczyć się żyć na nowo, a wtedy pewne jest jedno: dzięki słuchaniu takich piosenek wszelki zawód szybko Wam „Przejdzie”.


 

„Przejdzie” to opowieść o chęci powrotu do siebie, o złożeniu złamanego serca w całość i ponownego poczucia się sobą. Często wydaje się, że już nigdy nie będzie dobrze, że rany nigdy się nie zagoją. W „Przejdzie” jest perspektywa osoby, która jednak nadal trzyma się nadziei. Bo wszystko mija – opowiadają artystki.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz