poniedziałek, 19 grudnia 2022

Marta Kruk zachęca: „Ogrzej zimę miłością”. Posłuchaj świąteczno-uniwersalnego singla wokalistki

Marta Kruk zaprezentowała właśnie swój nowy singiel, „Ogrzej zimę miłością”. Ten hymn ku pokrzepieniu serc sprawdzi się jako ścieżka dźwiękowa zbliżającego się Bożego Narodzenia, jednak jego uniwersalizm sprawia, iż uprzyjemni także każdą inną porę roku.Tekst napisała tu sama artystka, za kompozycję natomiast odpowiada Leszek Kruk.

Dedykuję piosenkę zarówno wszystkim tym, którzy kochają magię zimowej aury, jak i jej szczerze nienawidzą. Z naturą musimy się pogodzić, bo nie mamy na nią wpływu. Gorzej, jeśli ta zima trwa w naszych sercach... Wtedy warto zawalczyć nie tylko o obecność i miłość bliskich, ich wsparcie i dobre słowo, ale zwrócić się z życzliwością do nas samych. Po każdej zimie przychodzi wiosna... Niekończącego się ciepła w sercu życzę nam wszystkim, nie tylko na Święta – mówi wokalistka.


Marta Kruk. Kompozytorka, autorka tekstów i wierszy. Stawia na indywidualny styl, nie ulega modom. Najbliższy jest jej rock i często sięga po legendarne utwory z tego gatunku, wykonując je na scenie i w sieci. Właścicielka Agencji Muzycznej i Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny PVC (Professional Vocal CoachMetodą Mix i Doctor Vox Techniq. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi, ukończyła też wokalistykę jazzową na kierunku jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w GdańskuZwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre Wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik w ramach festiwalu Pejzaż bez Ciebie 2017. Ma na swoim koncie singiel „Rozsypane kadry”autorską płytę EP „My śni My” z zespołem Dobre Wiadomości i album „Cherish Dreams” akustycznego duetu AnyTime. Obecnie, wraz z producentem muzycznym Krzysztofem Górskim, pracuje nad realizacją wydawnictwa „Meteoryt”.

zajrzyj po więcej:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz