sobota, 16 stycznia 2021

ENI zaprasza do świata „Obsesji”! Wokalistka prezentuje swój nowy singiel

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel ENI, zatytułowany „Obsesja”. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Mike Johnson, twórca hitu „Eluwina”, natomiast tekst napisała sama ENI. Piosence towarzyszy teledysk.Obsesja odnosi się do wspólnie spędzonych chwil z drugą połówką, które potrafią być jak afrodyzjak czy narkotyk – mówi ENI– Będąc zakochani, czujemy się, jakbyśmy stąpali po niebie, a chwile rozstania czy kłótni potrafią doprowadzić nas do uczucia graniczącego z obsesją i uzależnieniem na punkcie drugiej osoby. Singiel opowiada historię dwóch serc, które są ze sobą bez względu na to, co się wydarzy, i stale ciągną do siebie, aby móc znów się spotkać i tym razem docenić każdą wspólnie spędzoną chwilę.


Wokalistka o orientalnym pochodzeniu i polsko-libańskich korzeniach nie zwalnia tempa i już zapowiada, że kolejne single są gotowe i czekają, by ujrzeć światło dzienne.ENI, czyli Annie Ostrowska, to wokalistka, autorka tekstów, raperka, aktorka, influencerka i tiktokerka. Jej dotychczasowe single, a więc piosenki „Nie mów mi, „Karma„Słodka Dorotka, można usłyszeć w wielu rozgłośnia lokalnych i zagranicznych. Jako aktorka największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Raperki Kaśki z cieszącego się dużą popularnością i nagrodzonego trzema Telekamerami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Pojawiła się również w filmie „Bad Boy” oraz takich produkcjach, jak „Przyjaciółki, „Barwy szczęścia, „Oko za oko czy „Na sygnale.


ENI urodziła się i wychowała w Arabii Saudyjskiej. W wieku osiemnastu lat jej mama Polka podczas wyjazdu do Jordanii jej poznała jej ojca, gorącego Libańczyka. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i razem wyjechali do Arabii Saudyjskiej, gdzie na świat przyszła ENI i jej dwie starsze siostry. Mógłby to być wstęp do pięknego romansu opowiadającego o tym, jak miłość pokonuje różnice kulturowe, ale życie napisało zgoła inny scenariusz. Pozycja kobiet w Arabii Saudyjskiej, mimo iż usilnie bagatelizowana nawet dzisiaj, w tamtych czasach po prostu nie istniała. Mama ENI zniosła niejedno, ale kiedy najstarsza z córek miała być jako trzynastolatka zmuszona do poślubienia dużo starszego od siebie mężczyzny, miarka się przebrała. Po piętnastu latach „niewoli” mamie ENI udało się opracować i wprowadzić w życie plan „ucieczki“. Trwało to dwa lata. Pomogła determinacja mamy ENI, chcącej za wszelką cenę zapewnić córkom szansę na godne życie. Oficjalnie wyjeżdżały do Polski na dwa tygodnie, na wakacje, odwiedzić babcię i zwiedzić ojczyznę, przez dziewczynki znaną wyłącznie z opowieści. Po niezliczonych próbach udało się im opuścić niegościnny kraj, zostawiając za sobą Arabię Saudyjską, męża i ojca, a zabierając jedynie pewność, że już nigdy tam nie wrócą.


Już jako dziecko ENI marzyła o zaistnieniu na szklanym ekranie i na dużej scenie. Nie opuszczała jej też świadomość, iż Arabia Saudyjska nie stanowi miejsca odpowiedniego do realizacji tych pragnień. Dzięki odwadze i determinacji swojej mamy spełnia się dzisiaj w w roli aktorki i wokalistki. Nigdy nie opowiadała publicznie o swojej smutnej historii, skrzętnie ukrywając ją przed światem. Dopiero teraz, kiedy czas wyleczył rany, a ona stała się pewną siebie, silną, spełniającą się kobietą, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, gdyż, jak sama podkreśla, w kraju swojego dzieciństwa nigdy nie doszłaby tu, gdzie jest obecnie. To Polska okazała się jej rajem, ziemią obiecaną, źródłem obiecujących perspektyw. Obserwując nową rzeczywistość, żywi nadzieję, że owa sytuacja nie ulegnie zmianie.


zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz