poniedziałek, 11 stycznia 2021

Pablo Tybori z premierą singla „Kwiat Pustyni”

Pablo Tybori, czyli Paweł Tyburski znany szerszej publiczności z produkcji „Love Island. Wyspa Miłości”, walk MMA, a od niedawna również z prowadzonego wspólnie z bratem Piotrem kanału YouTube, wydał właśnie swój debiutancki singiel zatytułowany „Kwiat Pustyni”. Nagranie stanowi muzyczny prezent dla jego ukochanej, Moniki Kozakiewicz, kojarzonej także jako Moniakej. Ich losy splotły się we wspomnianym wcześniej show Polsatu i od tamtej pory konsekwentnie udowadniają swoim fanom i obserwatorom, że łączy ich szczere uczucie. To jedyny zapoczątkowany w programie związek trwający do dziś.


 
Mówi o sobie, że jego największym sukcesem jest fakt, iż wydostał się z domu dziecka, będąc normalnym chłopakiem i sportowcem. Kiedy mając sześć lat razem z bratem bliźniakiem trafił do placówki, podjął pierwszą w życiu walkę o to, żeby się nie poddać. Jego pasją stał się sport i to właśnie aktywność fizyczna pozwoliła mu nie zboczyć z obranej drogi i realizować założone sobie cele, mimo iż niejednokrotnie wpadał w niezłe tarapaty. Na przekór wszystkiemu zdobył wykształcenie, założył własną firmę brokerską i podejmuje kolejne wyzwania. Nie od razu odnalazł się w poważnym związku. Ze względu na ten ciężki bagaż doświadczeń miał trudności z publicznym wyrażaniem uczuć. Paradoksalnie przełomem okazał się kryzys.

Czasem nie dostrzegamy i nie doceniamy tego, co mamy na wyciągnięcie ręki, aż do momentu, w którym możemy wszystko stracić – przyznaje Pablo. – Okazywanie uczuć nie było dla mnie nigdy łatwe. Pobyt w domu dziecka odcisnął na mnie swoje piętno. Naznaczony przeszłością z zasady trzymałem dystans. Okazywanie uczuć było dla mnie oznaką słabości, a pojęcie poważnego związku takim trochę science fiction, ale Monia była cierpliwą nauczycielką i nauczyła mnie, czym jest miłość. To dzięki niej nie boję się dzisiaj mówić głośno o tym, co czuję, bez wstydu, nie dbając o to, co pomyślą inni. Dla niej chcę być lepszym człowiekiem. Nie chcę dłużej ganiać za niczym i szukać wrażeń, chcę kochać i być kochanym. To moja przygoda na resztę życia i o tym właśnie opowiada „Kwiat Pustyni”

Za produkcję piosenki odpowiada Mike Johnson, za tekst zaś Beata Ejzenhart„Kwiat Pustyni” to pierwszy solowy utwór Pawła, lecz Bracia Tybori stworzyli już dwa wspólne single: „Asyria” „Yin Yang”.


zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz