poniedziałek, 20 kwietnia 2020

„Wierzę w Ciebie”. Premiera filmowa na VOD

Jedna miłość może zmienić świat. Wzruszająca, inspirująca i prawdziwa historia wielkiego uczucia oraz nadziei, która w najtrudniejszych chwilach niesiona jest przez wiarę. Film „Wierzę w Ciebie”, gdyż to o nim mowa, będzie dostępny na VOD już 24 kwietnia br.


Na ekranie pojawią się między innymi: KJ Apa (gwiazdor kultowego serialu „Riverdale”), Gary Sinise (pamiętany z „Forresta Gumpa”) oraz Shania Twain (jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku). Na reżyserię odpowiadają twórcy produkcji „Dotknij nieba”.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największe źródło jego szczęścia stanowi jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają jednak poddać się, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens?

„Wierzę w Ciebie” („I still believe”)

reżyseria: Andrew Erwin, Jon Erwin

obsada: Britt Robertson („Kraina jutra”, „Był sobie pies”, „Dzień Matki”, „Wykapany ojciec”), KJ Apa („Był sobie pies”, serial „Riverdale”, „Ostatnie wakacje”), Gary Sinise („Forrest Gump”, „Okup”, „Apollo 13”„Zielona mila”, „Myszy i ludzie”), Shania Twain, gwiazda muzyki pop („Na zakręcie”, „Jak być sobą”), Melissa Roxburgh („Star Trek: W nieznane”, „Dziennik cwaniaczka 2”)

gatunek: melodramat

Produkcja: 2020

premiera: 24 kwietnia 2020


dystrybucja w Polsce: Monolith Films

platformy: CINEMAN.pl, VECTRA, Player (player.pl) oraz na Platforma CANAL+ w usłudze PREMIERY VOD+.


 zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza