poniedziałek, 20 kwietnia 2020

Premiery na platformie Cineman

W miniony piątek, tj. 17 kwietnia br., na platformie Cineman pojawiły się kolejne filmowe premiery. Wszystko po to, by czas spędzony w domu stał się jak najbardziej atrakcyjny.

 Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację fenomenu Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry. A wraz z nim plejada gwiazd! 

Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie w prawdziwej historii skandalu, który wstrząsnął Ameryką i ujawnił szokującą prawdę! Jedno z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO. 


Obsypany nagrodami na kilkunastu festiwalach filmowych niezwykły film dokumentalny, który ogląda się jak najlepszą fabułę. Osiem lat pogoni za marzeniem o harmonijnym i szczęśliwym życiu w zgodzie z prawami natury.Zabawna, dramatyczna i wzruszająca opowieść o wielkiej przyjaźni nastoletniej dziewczynki i starej cyrkowej słonicy oraz o ich brawurowej ucieczce z bezdusznego świata dorosłych.Wielkie gwiazdy w prawdziwej historii pojedynku największych umysłów swoich czasów, gdzie stawką jest bogactwo, sława i przyszłość ludzkości.


Platforma Cineman dostępna jest w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast. Wymienione tytuły znajdziecie również tutaj: Platforma Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra.

 zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza