środa, 23 maja 2018

Karina Opyrchał z teledyskiem do singla „To Twój dzień”

Karina Opyrchał zaprezentowała właśnie swój najnowszy teledysk. Tym razem mowa tu o ilustracji do singla „To Twój dzień”. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Grzegorz Ryba z Delphy Records, natomiast warstwę tekstową stworzyła sama wokalistka.


Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie dwie piosenki wydane dzięki Delphy Records: „Powiedziałeś mi” i „Symfonia Odwagi”. Klip do singla „To Twój dzień” zrealizowano w Wadowicach, a w proces jego powstawania zaangażowało się wielu młodych i zdolnych mieszkańców tego miasta. Ekipie towarzyszyli między innymi sportowcy z klubu Aquila Wadowice oraz członkowie lokalnej grupy tanecznej Dino. Honorowy patronat nad teledyskiem objął Burmistrz Wadowic.


Karina Opyrchał pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się w różnorodnych przedsięwzięciach. Ukończyła Szkołę Wokalno-Aktorską w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, jest też laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce i poza granicami kraju, takich jak Międzynarodowy Festiwal „Intershow” 2017. Mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę. Premierę debiutanckiego albumu zaplanowano na początek roku 2019.

Zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza