poniedziałek, 8 czerwca 2026

Ninja Episkopat i ShrapKnel łączą siły w numerze „The Bell of Shame”

Kiedy zderzają się dwa takie światy, musi dojść do prawdziwego wybuchu muzycznych inspiracji. Kapela Ninja Episkopat i filadelfijski duet hip-hopowy ShrapKnel połączyli siły, by zaprezentować wspólny, pełny mroku i niepokoju numer, „The Bell of Shame”.


 

Utwór „The Bell of Shame” stanowi nieodłączną część nowego, koncepcyjnego albumu formacji Ninja Episkopat, zatytułowanego „Ubryk”, a mającego ukazać się 22 października 2026. Będzie to skąpana w jazzie, elektronice i punku opowieść o krakowskiej zakonnicy Barbarze Ubryk, która była więziona przez dwadzieścia lat w Zakonie Karmelitanek Bosych.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz