poniedziałek, 14 czerwca 2021

Łydka Grubasa z premierą teledysku do singla „Ona mówi”

W miniony piątek, tj. 11 czerwca 2021, na kanale Łydki Grubasa w serwisie YouTube pojawił się teledysk do singla „Ona mówi”. Utwór pochodzi z najnowszego longplaya zespołu, zatytułowanego „Socjalibacja”.Z charakterystycznym dla Łydki komediowym zacięciem klip ukazuje widzowi przełamującą stereotypy historię o ewolucyjnej sile kobiet, które dawno już wyszły z roli wrażliwych i delikatnych kur domowych, a swoją odwagą i zaradnością przyćmiewają niejednego mężczyznę.


Łydka nigdy nie bała się tematów wzbudzających silne emocje, a czasem i kontrowersje. Jak podkreśla Bartosz „Hipis” Krusznicki, wokalista, wypaczone, zbyt dosłowne rozumienie piosenek nierzadko owocowało wycelowanym w stronę muzyków hejtem.


Byliśmy już okrzykiwani antysemitami, niepolakami, ateuszami, islamofobami, homofobami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tym razem przylepiono nam łatkę feministów  mówi „Hipis”. – Czasy się zmieniają, dzisiaj He-Man ma problem z jedną pompką, a jaskiniowiec nie wie, za który koniec złapać maczugę. Kobiety za to przeszły niesamowitą ewolucję: dzisiaj to one tatuują się po brwi i zapijają gorzałę benzyną. Bohater naszego teledysku na własnej skórze przekona się, co prezentuje sobą dzisiaj piękniejsza połowa ludzkości. Vivat, baby!


Wideo powstało w kilku nietypowych lokalizacjach, a podczas zdjęć wykorzystano gadżety na pozór niezwiązane zupełnie z udaną randką. 


Będą oczywiście Babeczki – zdradza Dominik „Długi” Skwarczyński, klawiszowiec. – Będzie pite i tańcowane, będzie odrobina przemocy i wiadro ostrej amunicji. Teledysk zrobiliśmy własnymi siłami i za własne środki, angażując głównie znajomych. Rezultat jest wyśmienity, lekki i naturalny, w czym olbrzymia zasługa Aktorek, Aktorów i naszego nadwornego reżysera, Pawła Kukucia. Resztę obejrzyjcie sami.Równocześnie formacja rozpoczyna serię koncertów, które odbywać się będą przez niemal całe wakacje.


Ruszamy w Polskę grać utwory! – zapowiada Marcin Koćmierowski, manager. – Choć w przepisach dotykających branży muzyczno-eventowej wciąż widzimy chaos, brak logiki i dużo niejasności, nie chcemy siedzieć i narzekać. Trasa jest już zaklepana. Jedziemy do ludzi nieść im energię i pozytywny flow, z którego słynie ten zespół. Zapraszamy wszystkich serdecznie: przyjdźcie na nasze koncerty! Będą to niezapomniane wydarzenia, po których Wasze łydki długo będą dochodzić do stanu wyjściowego... a teledysk do „Ona mówi” powinien Was pozytywnie na te koncerty nakręcić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz