środa, 26 lutego 2020

TOP 5 upiornych lalek według Monolith Films

Prawdziwe zło ma niewinne oblicze. Już w najbliższy piątek do kin wejdzie „Brahms: The Boy 2”. Z tej okazji Monolith Films zaprezentował ranking TOP 5 najbardziej przerażających lalek.

Brahms
Lubi być traktowany jak prawdziwe dziecko. Jednak niech nie zmyli Was ta niewinna buźka.

Laleczka Chucky
Diabeł w zabawce – te słowa najlepiej oddają jego charakterek.

https://static.wixstatic.com/media/7e5397_792167565e344289b6103732c03a8c09~mv2.jpg/v1/fit/w_800,h_484,al_c,q_80/file.jpg
Dolly Dearest
W jej wnętrzu drzemie demon starożytnej cywilizacji.

Znalezione obrazy dla zapytania: annabelle
Annabelle
Nieważne, czy jest zamknięta w szklanej gablocie, czy siedzi w bujanym fotelu…  I tak śledzi każdy twój ruch.

https://e.allegroimg.com/s1024/0c0781/6245bc3e427a8d5031fb3328783e
Billy
Lubi płatać figle.

„Brahms: The Boy 2”(„Brahms: The Boy 2”)

premiera: 28 lutego 2020

zobacz zwiastun:


Katie Holmes, gwiazda takich filmów, jak „Batman – Początek”, „Nie bój się ciemności” czy „Telefon”, w nowym filmie specjalisty od naszych najbardziej mrocznych koszmarów.

Traumatyczne przeżycie sprawia, iż szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka stanowi krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami doświadczanymi przez Jude'a oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu to zwiastuny tego, co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich…

Czasem pomocna dłoń zaciska się na Twoim gardle.


reżyseria: William Brent Bell („The Boy”, „Demony”) 
obsada: Katie Holmes („Batman  Początek”, „Cudowni chłopcy”, „Jack i Jill”, „Nie bój się ciemności”, „Telefon”), Ralph Ineson („Strażnicy galaktyki”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Player One”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Owain Yeoman („Snajper”, „Troja”)
gatunek: horror
produkcja: USA 2019
Debiutancki album częstochowskiej grupy The Moon and The Sun

Zaledwie kilka dni temu, a konkretnie 20 lutego br., światło dzienne ujrzał debiutancki album częstochowskiej grupy The Moon and The Sun.


Materiał został nagrany w Nona Art Studio w Częstochowie. Produkcją, miksem i masteringiem zajął się Grzegorz Jędrach wraz z The Moon and The Sun. Na krążku znajduje się jedenaście utworów z tekstami w języku polskim i w języku angielskimi. Piosenki na płycie są zróżnicowane. Usłyszymy tutaj muzykę rockową opartą na gitarowych melodiach połączonych z elektronicznymi brzmieniami, całość zaś dopełnia klimatyczny głos wokalisty. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo stało się nagranie „Ocal mnie”, które pojawiło się w wielu rozgłośniach radiowych i internetowych. Teraz przyjdzie czas na dwie kolejne propozycje: „Święta geometria”„Woda”.


The Moon and The Sun rozpoczął swoją działalność pierwszego dnia wiosny 2019 roku i sądząc po świeżości, jaką charakteryzuje się jego twórczość, nie jest to data przypadkowa. W skład grupy wchodzi pięciu muzyków pochodzących z Częstochowy: Paweł Zieliński (śpiew), Jacek Woszczyna (gitara), Łukasz Kwarciak (instrumenty klawiszowe), Bartosz Żyngiel (bas) i Grzegorz Rurański (perkusja). Każdy z nich ma za sobą doświadczenia w przeróżnych projektach. Cenią sobie klasykę rocka, ale istotne są dla nich także inne gatunki: dark electro, gothic i ebm. Inspirują się zaś takimi artystami, jak Depeche Mode, David Bowie czy IAMX.

Seks, drags i kredyty. Rafał Rutkowski wystąpi w Kielcach


„Seks, Drags i Kredyty”. Te wartości przybliży nam Rafał Rutkowski już 15 marca br. w kieleckim Maska Incognito Club. Nie zabraknie wszystkiego tego, co w dobrym stand-upie najbardziej pożądane: pełnokrwistych żartów, zaskakujących dowcipów i mocnych tekstów! Tuż przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się Damian Skóra.


W swoim nowym programie stand-up comedy Rafał Rutkowski opowiada między innymi o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego i ojcostwie, zdradza ponadto pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. To wydarzenie dla ludzi o naprawdę wytrzymałych przeponach! Uwaga! Tylko dla widzów dorosłych.

gdzie: Maska Incognito Club, Kielce, Rynek 5
kiedy: 15 marca 2020
godzina: 19
bilety: https://biletyna.pl/stand-up/Rafal-Rutkowski/Seks-drags-i-kredyty/Kielce
organizator: Stage Production
support: Damian Skóra

komunikat Organizatora:
  • występ wyłącznie dla osób, które ukończyły osiemnaście lat,
  • wyprasza się z sali osoby przeszkadzające innym widzom, bez możliwości otrzymania zwrotu za bilety,
  • całkowity zakaz utrwalania, nagrywania występu.

zajrzyj po więcej:

wydarzenie na Facebooku
Stage Production na Facebooku

„Spirala: nowy rozdział serii Piła”. Premiera polskich zwiastunów!

Producenci kultowej „Piły” przedstawiają kolejny wymiar przerażającej serii. Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób opowiada o psychopacie jeszcze okrutniej i krwawiej wymierzającym sprawiedliwość. 

Chris Rock ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze, a Samuel L. Jackson nie przebiera w słowach w filmie, który już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego „Siedem”„Spirala: nowy rozdział serii Piła” wejdzie na ekrany kin 15 maja 2020.


Młody arogancki detektyw, Ezekiel „Zeke” Banks, i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw przypominających serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, iż nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

„Spirala: nowy rozdział serii Piła”
(„Spiral: From the Book of Saw”)

premiera: 15 maja 2020
reżyseria: Darren Lynn Bousman („Piła II”, „Piła III”, „Piła IV”) 
obsada: Chris Rock („Jak urodzić i nie zwariować”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Zabójcza broń 4”), Samuel L. Jackson („Avengers: Koniec gry”, „Bodyguard zawodowiec”, „Pulp Fiction”, „Glass”, „Gwiezdne wojny: Skywalker”, „Shaft”, „Django”), Max Minghella („The Social Network”, „Idy marcowe”, serial „Opowieść podręcznej”), Marisol Nichols (serial „Riverdale”, serial „24 godziny”)
gatunek: horror
produkcja: USA 2020
dystrybucja w Polsce: Monolith Films

obejrzyj polskie zwiastuny: