środa, 26 lutego 2020

TOP 5 upiornych lalek według Monolith Films

Prawdziwe zło ma niewinne oblicze. Już w najbliższy piątek do kin wejdzie „Brahms: The Boy 2”. Z tej okazji Monolith Films zaprezentował ranking TOP 5 najbardziej przerażających lalek.

Brahms
Lubi być traktowany jak prawdziwe dziecko. Jednak niech nie zmyli Was ta niewinna buźka.

Laleczka Chucky
Diabeł w zabawce – te słowa najlepiej oddają jego charakterek.

https://static.wixstatic.com/media/7e5397_792167565e344289b6103732c03a8c09~mv2.jpg/v1/fit/w_800,h_484,al_c,q_80/file.jpg
Dolly Dearest
W jej wnętrzu drzemie demon starożytnej cywilizacji.

Znalezione obrazy dla zapytania: annabelle
Annabelle
Nieważne, czy jest zamknięta w szklanej gablocie, czy siedzi w bujanym fotelu…  I tak śledzi każdy twój ruch.

https://e.allegroimg.com/s1024/0c0781/6245bc3e427a8d5031fb3328783e
Billy
Lubi płatać figle.

„Brahms: The Boy 2”(„Brahms: The Boy 2”)

premiera: 28 lutego 2020

zobacz zwiastun:


Katie Holmes, gwiazda takich filmów, jak „Batman – Początek”, „Nie bój się ciemności” czy „Telefon”, w nowym filmie specjalisty od naszych najbardziej mrocznych koszmarów.

Traumatyczne przeżycie sprawia, iż szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka stanowi krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami doświadczanymi przez Jude'a oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu to zwiastuny tego, co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich…

Czasem pomocna dłoń zaciska się na Twoim gardle.


reżyseria: William Brent Bell („The Boy”, „Demony”) 
obsada: Katie Holmes („Batman  Początek”, „Cudowni chłopcy”, „Jack i Jill”, „Nie bój się ciemności”, „Telefon”), Ralph Ineson („Strażnicy galaktyki”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Player One”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Owain Yeoman („Snajper”, „Troja”)
gatunek: horror
produkcja: USA 2019
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza