środa, 26 lutego 2020

„Spirala: nowy rozdział serii Piła”. Premiera polskich zwiastunów!

Producenci kultowej „Piły” przedstawiają kolejny wymiar przerażającej serii. Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób opowiada o psychopacie jeszcze okrutniej i krwawiej wymierzającym sprawiedliwość. 

Chris Rock ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze, a Samuel L. Jackson nie przebiera w słowach w filmie, który już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego „Siedem”„Spirala: nowy rozdział serii Piła” wejdzie na ekrany kin 15 maja 2020.


Młody arogancki detektyw, Ezekiel „Zeke” Banks, i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw przypominających serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, iż nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

„Spirala: nowy rozdział serii Piła”
(„Spiral: From the Book of Saw”)

premiera: 15 maja 2020
reżyseria: Darren Lynn Bousman („Piła II”, „Piła III”, „Piła IV”) 
obsada: Chris Rock („Jak urodzić i nie zwariować”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Zabójcza broń 4”), Samuel L. Jackson („Avengers: Koniec gry”, „Bodyguard zawodowiec”, „Pulp Fiction”, „Glass”, „Gwiezdne wojny: Skywalker”, „Shaft”, „Django”), Max Minghella („The Social Network”, „Idy marcowe”, serial „Opowieść podręcznej”), Marisol Nichols (serial „Riverdale”, serial „24 godziny”)
gatunek: horror
produkcja: USA 2020
dystrybucja w Polsce: Monolith Films

obejrzyj polskie zwiastuny:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza