wtorek, 3 grudnia 2019

Ana De Armas idzie z Bondem „Na noże”!

Już jutro, tj. 4 grudnia br., odbędzie się premiera zwiastuna nowego filmu o Bondzie. Przypuszcza się, że w produkcji „Nie czas umierać” nową dziewczyną Daniela Craiga zostanie Ana De Armas. A tymczasem ten intrygujący duet aktorski pokochało w miniony weekend prawie siedemdziesiąt siedem tysięcy Polaków! Obraz „Na noże” znalazł się bowiem w TOP 3 Box Office, zostawiając w tyle „Proceder”, „1800 gramów” oraz „Le Mans ‘66”.

„Na noże” to gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”. Znajdziemy tu nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.


Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po osiemdziesiątych piątych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Podczas urodzin seniora rodu okazji do zbrodni również nikomu nie brakowało, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości i poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

reżyseria: Rian Johnson („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper: Pętla czasu”)

obsada: Daniel Craig („Spectre”, „Skyfall”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Opór”, „Monachium”), Chris Evans (cykl „Kapitan Ameryka”, „Avengers”, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Królowie ulicy”, „Niania w Nowym Jorku”), Ana de Armas („Blade Runner 2049”, „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści”, „Anabel”), Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Rybka zwana Wandą”, „Chihuahua z Beverly Hills”), Toni Collette („Dziedzictwo. Hereditary”, „Szósty zmysł”, „Był sobie chłopiec”, „Mała miss”), Don Johnson („Pozycja obowiązkowa”, „Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, serial „Policjanci z Miami”), Michael Shannon („Kształt wody”, „Zwierzęta nocy”, „Droga do szczęścia”, „Take Shelter”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”), Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”, „Debiutanci” – OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, „Dziewczyna z tatuażem”)

zobacz zwiastun filmu „Na noże”:
zobacz wywiady:

zajrzyj po więcej:

Premiera klipu do singla „Omen” duetu Mannequin Mars

Polsko-duński duet Mannequin Mars opublikował właśnie nowy klip. Teledysk do singla „Omen” pojawił się w Internecie 29 listopada br. Za kompozycję, produkcję i aranżację ponownie odpowiadają bracia Kamil i Adeeb Alhaijali.

W nagraniu wideo widzimy tajemniczą postać w masce… pandy, wokół której wszystko ulega zniszczeniu, płonie. Postać jest najwyraźniej osamotniona i bardzo nieszczęśliwa.

To nasza wizja przyszłości tej planety – mówią członkowie zespołu. – Świat zmierza dokładnie w takim kierunku: spustoszenie, zniszczenie i samounicestwienie. Człowiek to najgorszy szkodnik na tej planecie. Maska pandy to symbol gatunku na wymarciu… Wszystko za sprawą człowieka. Nie mamy żadnych złudzeń, że uda się to zatrzymać. Zbyt długo żyliśmy na koszt tej planety. I powoli zaczyna się ona buntować i ograniczać nam swoje zasoby. To nasz głos sprzeciwu. Nasza mała cegiełka w uświadamianiu społeczeństwa, jak ważne są te wszystkie drobne pro-ekologiczne zachowania w ich życiu. Mannequin Mars znani są szerokiej publiczności jako finaliści polskiej edycji programu „Must be the Music”. Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Bracia Kamil i Adeeb Alhaijali pochodzą z Rzeszowa, ale mieszkają na co dzień w Danii. Samodzielnie piszą, komponują i produkują wszystkie swoje utwory. Najnowszy singiel, „Words”, został wydany przez Agora Digital Music.

Duet Mannequin Mars ma na swoim koncie między innymi wygraną w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez producenta Lady Gagi The Rolling Stones, polegającym na stworzeniu najlepszej aranżacji. Zwycięstwo zawdzięczają tu piosence „You can not love me”. Po tym sukcesie zespół zaprezentował utwór „Killer on the dance floor", który odniósł spory sukces w rozgłośniach radiowych Danii i ... Rosji. Kolejne single, które ukazały się w Polsce to „Tip Top” „In The Mirror” i Words.

zajrzyj po więcej: