wtorek, 3 grudnia 2019

Ana De Armas idzie z Bondem „Na noże”!

Już jutro, tj. 4 grudnia br., odbędzie się premiera zwiastuna nowego filmu o Bondzie. Przypuszcza się, że w produkcji „Nie czas umierać” nową dziewczyną Daniela Craiga zostanie Ana De Armas. A tymczasem ten intrygujący duet aktorski pokochało w miniony weekend prawie siedemdziesiąt siedem tysięcy Polaków! Obraz „Na noże” znalazł się bowiem w TOP 3 Box Office, zostawiając w tyle „Proceder”, „1800 gramów” oraz „Le Mans ‘66”.

„Na noże” to gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”. Znajdziemy tu nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.


Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po osiemdziesiątych piątych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Podczas urodzin seniora rodu okazji do zbrodni również nikomu nie brakowało, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości i poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

reżyseria: Rian Johnson („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper: Pętla czasu”)

obsada: Daniel Craig („Spectre”, „Skyfall”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Opór”, „Monachium”), Chris Evans (cykl „Kapitan Ameryka”, „Avengers”, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Królowie ulicy”, „Niania w Nowym Jorku”), Ana de Armas („Blade Runner 2049”, „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści”, „Anabel”), Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Rybka zwana Wandą”, „Chihuahua z Beverly Hills”), Toni Collette („Dziedzictwo. Hereditary”, „Szósty zmysł”, „Był sobie chłopiec”, „Mała miss”), Don Johnson („Pozycja obowiązkowa”, „Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, serial „Policjanci z Miami”), Michael Shannon („Kształt wody”, „Zwierzęta nocy”, „Droga do szczęścia”, „Take Shelter”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”), Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”, „Debiutanci” – OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, „Dziewczyna z tatuażem”)

zobacz zwiastun filmu „Na noże”:
zobacz wywiady:

zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza