środa, 23 stycznia 2019

„Zbiór” emocji, czyli wzruszający klip do nowego singla BARANOVSKIEGO

BARANOVSKI prezentuje klip do nowego utworu. W Internecie ukazał się właśnie obraz do nagrania „Zbiór”.

Kiedy dokładnie rok temu BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty, nie spodziewał się, ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem już w debiutanckim sezonie młodemu wokaliście, muzykowi i songwriterowi udało się dwukrotnie wejść do top 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce. Najpierw popularność zdobył singiel „Dym”, do dziś nieschodzący z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO, „Luźno”, która spośród piosenek śpiewanych po polsku powodzeniem w radiu minionej jesieni ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania.
Dodając do tego występy na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w Polsce, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festivalem i Męskim Graniem, śmiało można mówić o jednym z najbardziej udanych debiutów ubiegłego roku.W 2019 rok BARANOVSKI wchodzi z kolejnym singlem zapowiadającym jego debiutancką płytę. Równie chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. „Zbiór” to łagodna i nastrojowa piosenka, w której BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś wokalista daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage. Wyjątkową atmosferę piosenki podkreśla wysmakowany wizualnie teledysk autorstwa Piotra Onopy, cenionego twórcy klipów dla między innymi Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadły.

Przy okazji premiery singla BARANOVSKI zdradza, że tak samo, jak piosenka, zatytułowany będzie jego debiutancki albumBARANOVSKI prezentuje klip do nowego utworu. W Internecie ukazał się właśnie obraz do nagrania „Zbiór”.

Kiedy dokładnie rok temu BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty, nie spodziewał się, ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem już w debiutanckim sezonie młodemu wokaliście, muzykowi i songwriterowi udało się dwukrotnie wejść do top 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.
Najpierw popularność zdobył singiel „Dym”, do dziś nieschodzący z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO, „Luźno”, która spośród piosenek śpiewanych po polsku powodzeniem w radiu minionej jesieni ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania.
Dodając do tego występy na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w Polsce, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festivalem i Męskim Graniem, śmiało można mówić o jednym z najbardziej udanych debiutów ubiegłego roku.W 2019 rok BARANOVSKI wchodzi z kolejnym singlem zapowiadającym jego debiutancką płytę. Równie chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. „Zbiór” to łagodna i nastrojowa piosenka, w której BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś wokalista daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.
Wyjątkową atmosferę piosenki podkreśla wysmakowany wizualnie teledysk autorstwa Piotra Onopy, cenionego twórcy klipów dla między innymi Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadły.

Przy okazji premiery singla BARANOVSKI zdradza, że tak samo, jak piosenka, zatytułowany będzie jego debiutancki album.

zajrzyj po więcej:De Mono z premierą teledysku do singla „Jeśli ją kochasz”

De Mono Marka Kościkiewicza powraca z nowym teledyskiem. Wideo powstało do utworu „Jeśli ją kochasz” z najnowszej płyty grupy, noszącej tytuł „Enter”.

Autorem słów do piosenki jest Marek Kościkiewicz. Muzykę gitarzysta stworzył razem z kolegami z zespołu: Wojtkiem Wójcickim i Łukaszem Przesmyckim„Jeśli ją kochasz” to nagranie, w którym formacja nawiązuje do swoich korzeni. Kojarzyć się może z pierwszym przebojem, czyli „Kochać inaczej”. Za realizację klipu odpowiada studio Positive Flow, a wyreżyserował go Marek Kremer współpracujący wcześniej z De Mono między innymi przy obrazie do piosenki „Drzewa”.To bardzo osobista piosenka. Mówi o tym, że o miłość trzeba dbać i ją pielęgnować. Oddawać drugiej osobie wszystko co najpiękniejsze, a także aby nie bać się okazywać naszych uczuć. Kochać bezwarunkowo. Teledysk, który Marek Kremer nakręcił do utworu, to intymny i romantyczny obraz. Ale czy nie takie właśnie powinno być uczucie? – mówi Marek Kościkiewicz.

Nagranie „Jeśli ją kochasz” znajdziemy w serwisach z muzyką cyfrową. Wydawnictwo „Enter” można kupić w salonach Empik oraz w pozostałych dobrych sklepach muzycznych. Wersję cyfrową albumu albumu nabędziemy w iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal i na empik.com.

zajrzyj po więcej: