środa, 11 grudnia 2019

„Śnieżna paczka” na topie!

Produkcja „Śnieżna paczka” znalazła się w miniony weekend w TOP 3 najchętniej oglądanych filmów w polskich kinach! Z wynikiem ponad stu dwudziestu pięciu tysięcy widzów zostawiła w tyle inne dziecięce premiery: „Młodego Renifera Alexa” (trzydzieści osiem tysięcy widzów) oraz „Ratujmy Florę” (dwadzieścia siedem tysięcy widzów).

„Śnieżna paczka” to najnowsza animacja współtwórców filmów „Jak ukraść Księżyc”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Epoka lodowcowa 4”. Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.

W polskiej wersji językowej usłyszymy Bartka Kasprzykowskiego.


Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze kuriera, którą zwyczajowo przypisuje się psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności, postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu Swifty odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny mors planujący roztopienie arktycznych lodów. Chce w ten sposób zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, iż nie warto zadzierać z lis-tonoszem i jego ekipą lodowcową.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza