piątek, 15 listopada 2019

„Futro z misia”, czyli plejada gwiazd na wielkim ekranie już 25 grudnia!

Tegoroczne Boże Narodzenie zapowiada się jako prawdziwe święto dla kinomaniaków! Bowiem już 25 grudnia br. w kinach pojawi się produkcja okrzyknięta hitem jeszcze przed pierwszym wyświetleniem. A wszystko dzięki przebojowej obsadzie, jaką zobaczymy w filmie „Futro z misia” w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. Przemysław Sadowski, Sławomir Zapała, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Izabella Miko... by wymienić tylko kilka spośród gwiazd. Nie ma żadnych wątpliwości: ta komedia to prawdziwa sensacja!


Ekipa kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą” powraca ! Plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie sto dwadzieścia kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

Czego chcieć więcej? Aby umilić sobie odliczanie do wielkiej premiery, obejrzyjcie najnowszy, zaostrzający apetyt zwiastun „Futra z misia”. I koniecznie zaznaczcie w w swoich kalendarzach tę wyjątkową datę, gdyż takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić!


obsada: Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Artur Dziurman, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Nowak, Krzysztof Kwiatkowski, Izabella Miko, Elżbieta Romanowska, Sławomir Zapała, Piotr Gąsowski, Edward Linde-Lubaszenko, Bohdan Łazuka, Jacek Kopczyński, Krzysztof Kiersznowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Marek Siudym, Grażyna Zielińska, Łukasz Szoblik

scenariusz: Paweł BilskiOlaf LubaszenkoMichał MilowiczKacper Anuszewski

zdjęcia: Tomasz Walasek

muzyka: Waldemar Dąże

montaż: Jan Kidawa-Błoński jr.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza