środa, 4 września 2019

Koncert „10 lat telewizji MTV24.TV”. Fancy wystąpi na wyjątkowej imprezie tanecznej!

To prawdziwa niespodzianka dla polskich wielbicieli italo disco! Zaledwie kilkadziesiąt minut Agencja Medialna Music Media Press ogłosiła, że w listopadzie tego roku na południu naszego kraju odbędzie się niesamowity koncert pod hasłem „10 lat telewizji MTV24.TV”. Szczegółów na razie nie znamy, ale wiemy już, iż gwiazdą podczas tej imprezy tanecznej będzie... Fancy!

Bliższe informacje na temat owego fantastycznego spotkania, połączonego ponadto z wręczeniem nagród muzycznych, zostaną ujawnione za kilka dni, a dokładnie 10 września br. Energetycznie wieczór nakręci Spring Energy Drink, a prezentera koncertu ubierze Duży Lolek

Manfred Alois Segieth to artysta wszechstronny: wokalista, kompozytor, producent, autor tekstów oraz prekursor gatunku, na punkcie którego oszalały wszystkie kontynenty. Pod pseudonimem Fancy zadebiutował w latach osiemdziesiątych XX wieku, jednak od niemal czterech dekad jego legenda nie słabnie. Wciąż w takim samym stopniu cieszy się sympatią fanów na całym świecie... w tym również w naszym kraju! Miłośnicy twórcy takich audialnych fenomenów, jak „Bolero”, „Chinese Eyes”, „Slice Me Nice” czy „Flames of Love”, będą mogli zobaczyć swojego idola za około dwa miesiące. Powiadomimy Was na bieżąco o każdym detalu dotyczącym wydarzenia i występu tego niekwestionowanego mistrza muzyki disco (i nie tylko!), dlatego bądźcie czujni!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza