poniedziałek, 17 czerwca 2019

[RELACJA] Gorące Dni Włoszczowy z plejadą gwiazd

W miniony weekend, tj. 15 i 16 czerwca br., odbyła się kolejna odsłona Dni Włoszczowy. Podczas tej dwudniowej imprezy nie zabrakło, oczywiście, plejady gwiazd, wystąpili bowiem: Sławomir, Norbi, Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Afromental, Cleo, Kindżał i inni. 

Wielki format i wielkie otwarcie! Dni Włoszczowy 2019 rozpoczęły się zatem z wysokiego C, bowiem na pierwszy ogień poszedł zatem Sławomir. Metafora ta jest tu podwójnie trafiona, gdyż, jak stwierdził sam wokalista, był to najgorętszy koncert w tym sezonie. Nie sposób nie zgodzić się ową tezą, ponieważ pogoda zdecydowanie dopisała. Soczyste, energetyczne intro rozgrzało publiczność jeszcze bardziej. Tuż po nim rozległy się dźwięki „Megiery”, czyli singla inaugurującego karierę króla Rock Polo. Do wykonania kolejnej pozycji z playlisty na scenę został zaproszony Michał Makowski, jeden z uczestników programu „The Voice Kids”, który świetnie poradził sobie z hitem „Ni mom hektara”. Co więcej, widzowie zgromadzeni na stadionie OSiR we Włoszczowie usłyszeli dwie najnowsze piosenki Sławomira„Weekendowy korsarz” i „Weselny pyton”. Dodatkową atrakcją okazały się ponadto covery stanowiące repertuarowe niespodzianki dla osób niewtajemniczonych jeszcze w Rock Polowe meandry koncertowe. Zabrzmiały między innymi przeboje: „Daj mi tę noc”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Mydełko Fa” i „Rycz, mała, rycz”. Na zwieńczenie występu zgromadzonym tłumem zawładnął fenomen w postaci utworu „Miłość w Zakopanem”. Mimo że muzycy spieszyli się na następny koncert, organizowany w tym samym dniu w oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości, gdy ucichły ostatnie nuty, Sławomir i Kajra cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do pamiątkowych zdjęć z fanami.

Sławomir / fot. Paulina Kalinowska

Sławomir i Michał Makowski / fot. Paulina Kalinowska

Sławomir i Michał Makowski / fot. Paulina Kalinowska

Sławomir i Michał Makowski / fot. Paulina Kalinowska

Sławomir i Michał Makowski / fot. Paulina Kalinowska

Sławomir nie był, rzecz jasna, jedyną gwiazdą tegorocznych Dni Włoszczowy. Zaprezentowali się tutaj również: KindżałNorbiThe CoolersZenon Martyniuk z zespołem AkcentCleoTrochę StarsiAmpera i Afromental. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi gatunkowemu oraz fantastycznej, co podkreślam grubą kreską, organizacji wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięć nie tylko odbiorców, ale i wykonawców. Do zobaczenia za rok!

zajrzyj po więcej:

Dni Włoszczowy na Facebooku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza