środa, 19 czerwca 2019

Grupa dollZ z teledyskiem do nowego singla „Krzyczę znów”

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel formacji dollZ oraz towarzyszący nagraniu teledysk. Piosenka „Krzyczę znów”, gdyż o niej tu mowa, pokazuje bardziej rockowe i hałaśliwe oblicze zespołu.  

Klip nakręcono na trampolinie w ogródku rodziców Pauliny. Reżyserią, zdjęciami i montażem zajął się Maciej PawełczykCzy jesteście ciekawi, jakie przesłanie niesie ze sobą zarówno utwór, jak i obraz? Przekonajcie się zatem, co o całokształcie opowiada sama wokalistka, Paulina Kut.

Każde usilne, wręcz paniczne szukanie harmonii może skończyć się szaleństwem. Do tych słów nawiązuje teledysk, który w całości został zrealizowany na ogrodowej trampolinie. Usilne próby sforsowania siatki trampoliny kończą się źle. Trzeba nauczyć się czerpać radość z nie zawsze przyjemnych upadków i być zawsze sobą  mówi Paulina.


słowa: Paulina Kut


muzyka: Maciej Pawełczyk, Aleksander Renda, Krystian Kwaśny, Marcus Backman

dystrybucja: Soul RecordsZespół dollZ tworzą Paulina Kut, Maciej Pawełczyk i Aleksander Renda. Muzycy zadebiutowali w takim składzie w 2011 roku. Mają na koncie płytę EP „Taaa…” i album „Sz..Sz..Sz..”. Ich utwór „Diament mój” można usłyszeć w znanym i popularnym programie „Złomowisko.pl”. W ubiegłym roku wystąpili z utworem „Nibyland” w koncercie Debiuty na Festiwalu Piosenki w Opolu. Razem ze szwedzkim producentem Marcusem Backmanem pracują obecnie nad drugim albumem. 

zajrzyj po więcej:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza