środa, 6 marca 2019

Robert Janowski wystąpi w Nowohuckim Centrum Centrum Kultury

Już w najbliższą niedzielę, tj. 10 marca br., w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się koncert „Najpiękniejsze Melodie” Roberta Janowskiego. Wokalista odwiedzi, by promować album o takim samym tytule.

Wyjątkowy koncert Roberta Janowskiego, promujący jego najnowszą, bardzo nastrojową płytę „Najpiękniejsze Melodie”. Utwory, utrzymane w czarującym klimacie lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, zostały zaaranżowane przez wybitnego kompozytora Tomasza Filipczaka. W ramach występu usłyszymy takie przeboje, jak „Zakochani są wśród nas”, „Małe mieszkanko na Mariensztacie” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”.

Oprócz Roberta Janowskiego na scenie wystąpi 12-osobowy band w składzie: Tomasz Filipczak (fortepian), Mirosław Wiśniewski (kontrabas/bas), Przemysław Kuczyński (perkusja), Przemysław Świerk (gitara), Piotr Ziarkiewicz (trąbka), Mariusz Mielczarek (saksofon), Wiesław Wysocki (saksofon), Andrzej Rękas (puzon), Paulina Mastyło-Fałkiewicz (skrzypce I), Anna Szalińska-Zaziębło (Skrzypce II), Sylwia Mróz-Celuch (altówka) i Dorota Woźniak-Mocarska (wiolonczela).

Po koncercie będzie można kupić płytę „Najpiękniejsze Melodie” a także uzyskać autograf od artysty. Początek wydarzenia wyznaczono na godzinę 18.  Bilety dostępne są w cenie 90 i 80 złotych.

zajrzyj po więcej:

NCK na Facebooku

Robert Janowski na FacebookuBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza