środa, 6 marca 2019

Kapral Zajączek z premierą teledysku do singla „Supersam”

Debiutancki album zespołu Kapral Zajączek to najbliższa premiera płytowa Jimmy Jazz Records. Płyta o tytule „Bal, którego nie było” pojawi się w katalogu wytwórni razem z pierwszymi oznakami wiosny. Co więcej, na kanale Jimmy Jazz TV na YouTube ukazał się właśnie teledysk do singla „Supersam” zapowiadającego ów krążek.

Muzyka formacji to rock'n'roll nawiązujący w równej mierze do bigbitowych źródeł polskiej muzyki lat 60., jak i do alternatywnego brytyjskiego rocka lat 80. spod znaku HousemartinsKapral Zajączek to ciepłe, wakacyjne noce i muzyka niosąca się z dancingów na rozświetlonym statku. Proza życia syderycznie ubrana w chwytliwe melodie, zadziorne granie i ducha młodości - mówią członkowie grupy.

Za muzykę i tekst utworu „Supersam” odpowiada Łukasz Karaskiewicz, współautorem tekstu jest również Łukasz Rosiński. Teledysk został zrealizowany przez Mania Studio.Zespół występuje w składzie: Łukasz Karaskiewicz (wokal, gitara), Sebastian Lipiński (gitara), Marcin Kiciński (bas) i Bartek Ochman (bębny).

zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza