czwartek, 7 marca 2019

Brudne Gary z premierą singla... „Brudne Gary”

W Internecie ukazał się właśnie debiutancki singiel grupy Brudne Gary. Utwór o tej samej nazwie, wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, ujrzał światło dzienne 4 marca br.

Członkowie formacji Brudne Gary pomysły na teksty czerpią z życia codziennego, a ich pierwszy singiel, „Brudne Gary”, cieszy się bardzo dobrym odbiorem i dużym zainteresowaniem wśród widzów na YouTube oraz... pracowników gastronomii.Zespół Brudne Gary tworzą znakomici muzycy z Krakowa: Piotr Bolanowski (piano), Mateusz Szczypka (gitara), Krzysztof Ropicki (bas) i Józef Rusinowski (gary). Postarali się, by piosenka nabrała odpowiedniego pazura, a w klipie fantastycznie wcielili się w role pracowników kuchni. W tym projekcie za wokal oraz teksty odpowiada Azzja, którą mogliście już zobaczyć w programach telewizyjnych, takich jak „Must Be the Music” czy „The Voice of Poland”.

Brudne Gary mają w zanadrzu jeszcze kilka intrygujących numerów, między innymi nagranie o tytule „spodnie”. Jesteście ciekawi? Doskonale się składa, bowiem na pewno poruszymy ten temat na łamach naszego portalu, dlatego bądźcie czujni!

zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza