wtorek, 23 października 2018

Brown i klip do singla „Lśnienie”

Formacja Brown zaprezentowała właśnie najnowszy teledysk zrealizowany do utworu „Lśnienie”. Klip promuje płytę „Trzy słońca”, która swoją premierę miała zaledwie kilka dni temu, tj. 13 października br. 

Korzenie grupy Brown sięgają wczesnych dwutysięcznych. Przez długi czas był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie. Teraz formacja powraca z krążkiem „Trzy słońca”, którego premiera odbyła się 13 października br. Jak mówią sami muzycy: Ten album różni się od wcześniejszych wydawnictw. To płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką. Warstwa tekstowa zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów. Wydawnictwo „Trzy słońca” została zarejestrowana w ZED Studio, a osobą odpowiedzialną za produkcję stał się Tomasz Zalewski.zajrzyj po więcej:


fot. Grzegorz Bukala / Boogeepic

Pierwszy przystanek En Tournée, czyli Kwiatkowscy Akustycznie w Kielcach

Zaledwie kilka dni dzieli mieszkańców Kielce od wyjątkowego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego. 29 października br. odbędzie się tu bowiem niezwykły, a do tego inauguracyjny koncert w ramach trasy Kwiatkowscy Akustycznie. Na scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpią bracia - Michał i Dawid Kwiatkowscy.

En Tournée Kwiatkowscy Akustycznie to jedyna w swoim rodzaju trasa koncertowa braci Kwiatkowskich. Po pięciu trasach Michała we Francji i tyluż Dawida w Polsce, prędzej czy później światło dzienne musiała ujrzeć ich pierwsza, wspólna wyprawa po naszym kraju. Efektem jest kilkanaście występów w najpiękniejszych salach w Polsce, ze specjalnymi aranżacjami oraz zachwycającą scenografią i grą świateł.

Wzruszająca, pełna emocji podróż po polskiej i francuskiej muzyce, przenosząca widzów w wiele emocjonalnych chwil - to wszystko czeka nas podczas przeszło półtoragodzinnego koncertu braci oraz ich świetnych muzyków.

Przyjaźń poznaje się po tym,że nic nie może jej zawieść,
a prawdziwą miłość po tym,
że nic nie może jej zniszczyć.

                                               Antoine de Saint-Exupéry


godzinowy opis wydarzenia:
17.00 - meet&greet
18.30 - bilety standard
19.30 - koncert


Bilety można nabyć za pośrednictwem strony ticketos.pl w dwóch wariantach: standard w cenie 79 złotych i Premiéere Classe w cenie 249 złotych. Wejściówka Premiéere Classe obejmuje bilet standard, wcześniejsze wejście, lepsze miejsca, gift pack, spotkanie z wokalistami, a także zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej scenografii.

zobacz, w których miastach wystąpią bracia Kwiatkowscy:

Ze względu na charakter trasy oraz miejsc koncertów mile widziany adekwatny do tego ubiór.

zajrzyj po więcej: