wtorek, 23 października 2018

Pierwszy przystanek En Tournée, czyli Kwiatkowscy Akustycznie w Kielcach

Zaledwie kilka dni dzieli mieszkańców Kielce od wyjątkowego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego. 29 października br. odbędzie się tu bowiem niezwykły, a do tego inauguracyjny koncert w ramach trasy Kwiatkowscy Akustycznie. Na scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpią bracia - Michał i Dawid Kwiatkowscy.

En Tournée Kwiatkowscy Akustycznie to jedyna w swoim rodzaju trasa koncertowa braci Kwiatkowskich. Po pięciu trasach Michała we Francji i tyluż Dawida w Polsce, prędzej czy później światło dzienne musiała ujrzeć ich pierwsza, wspólna wyprawa po naszym kraju. Efektem jest kilkanaście występów w najpiękniejszych salach w Polsce, ze specjalnymi aranżacjami oraz zachwycającą scenografią i grą świateł.

Wzruszająca, pełna emocji podróż po polskiej i francuskiej muzyce, przenosząca widzów w wiele emocjonalnych chwil - to wszystko czeka nas podczas przeszło półtoragodzinnego koncertu braci oraz ich świetnych muzyków.

Przyjaźń poznaje się po tym,że nic nie może jej zawieść,
a prawdziwą miłość po tym,
że nic nie może jej zniszczyć.

                                               Antoine de Saint-Exupéry


godzinowy opis wydarzenia:
17.00 - meet&greet
18.30 - bilety standard
19.30 - koncert


Bilety można nabyć za pośrednictwem strony ticketos.pl w dwóch wariantach: standard w cenie 79 złotych i Premiéere Classe w cenie 249 złotych. Wejściówka Premiéere Classe obejmuje bilet standard, wcześniejsze wejście, lepsze miejsca, gift pack, spotkanie z wokalistami, a także zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej scenografii.

zobacz, w których miastach wystąpią bracia Kwiatkowscy:

Ze względu na charakter trasy oraz miejsc koncertów mile widziany adekwatny do tego ubiór.

zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza