poniedziałek, 15 października 2018

„Z innej bajki”, czyli nowy singiel i teledysk od Pokahontaz

Zaledwie kilka dni temu, a dokładniej 9 października br., na MaxFloRecTV ukazał się utwór zatytułowany „Z innej bajki”, będący pierwszym singlem zwiastującym kolejne, piąte już wydawnictwo Rahima i Fokusa z Pokahontaz. Nagraniu towarzyszy teledysk.

„Z innej bajki” to pierwsza oficjalna zapowiedź następcy „Resetu”. Po wydanym pod koniec 2017 roku albumie Rahim i Fokus postanowili nie robić sobie dłuższej przerwy od tworzenia. Chcemy pójść za ciosem i nie czekać z wydaniem kolejnej płyty. Mamy dużo twórczej energii, którą zamierzamy przelać w nowe numery – zapowiada Rahim. Obraz do piosenki stanowi dzieło ekipy GrubeFilmy.Zdjęcia do klipu powstawały na terenie Zamku Moszna na Opolszczyźnie oraz w Energylandii, czyli w największym parku rozrywki w Polsce. Za bit do utworu „Z innej bajki”, podobnie jak za cały poprzedni krążek Pokahontaz, odpowiedzialny jest MagieraWhite House. Nagrania zrealizowano w katowickim MaxFloStudiu, natomiast masteringiem zajął się DJ Eprom.

Nowość od Pokahontaz można zamówić w formie mp3 pod adresem https://bit.ly/2yllDC6. Singiel znajdziemy również we wszystkich największych serwisach streamingowych. „Z innej bajki” w wersji płytowej wydłużono o dodatkową zwrotkę.

tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec), Paulina Kalinowska

zajrzyj po więcej:

fot. Mateusz Szeliga

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza