poniedziałek, 19 marca 2018

[PREMIERA] Sławomir z teledyskiem do singla „Ty mała znów zarosłaś”

Według jednej z rock-polowych tradycji nowe teledyski Sławomira trafiają do Internetu w okolicach urodzin wokalisty, przypadających na 19 marca. Zwyczaj ten został podtrzymany także w roku bieżącym, bowiem właśnie dziś, zaledwie przed kilkoma minutami, w Internecie pojawił się obraz do singla zatytułowanego „Ty mała znów zarosłaś”.

Jak mówi sam Sławomir„Ty mała znów zarosłaś” jest utworem przygotowanym między innymi „dla miłośników koszenia trawy”. To kolejny singiel promujący debiutancką płytę, czyli powstały dzięki wsparciu fanów album o wdzięcznej nazwie „The Greatest Hits”.
Świeżo opublikowany materiał stanowi następcę fenomenu w postaci „Miłości w Zakopanem”. Przypomnijmy, iż piosenkę tę pokochali nie tylko internauci na całym świecie, ale i polscy piłkarze. Ilustrujący ją klip, wyświetlony blisko 130 milionów razy, zajął pierwsze miejsce w rankingu YouTube Rewind 2017. Czy „Ty mała znów zarosłaś” powtórzy ten sukces? Przekonamy się za chwilę!

A tymczasem fanów autora „Megiery” zapraszamy na koncerty, na spektakl „Skok w bok” w Teatrze Capitol oraz przed teleodbiorniki, gdzie obejrzeć możemy programy „Big Music Quiz” w TVP2 i „Śląska Karuzela” w TVS ze Sławomirem i Kajrą w rolach prowadzących. 
sklep Sławomira
PRZECZYTAJ WYWIAD ZE SŁAWOMIREM

źródło: www.facebook.com/slawomirfunpage


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza