środa, 21 lutego 2018

VIDEO zagra na prezentacji Włókniarza

Co łączy żużel z jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich zespołów? Okazuje się, że... bardzo wiele! VIDEO, gdyż to o tej formacji mowa, wystąpi bowiem podczas tegorocznej prezentacji drużyny Włókniarza. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 4 marca br., w Hali Sportowej Częstochowa.

Grupy muzycznej z Wojtkiem Łuszczykiewiczem na czele nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Muzycy stworzyli takie niekwestionowane hity, jak „Idę na plażę”, „Bella”, „Alay”„Środa czwartek”„Wszystko jedno”, „Soft”, „Papieros”, „Szminki róż”, „Fantastyczny lot” czy „Ktoś nowy”. Tych przebojów z pewnością nie zabraknie podczas koncertu uświetniającego inaugurację tegorocznego sezonu PGE Ekstraligi. Specjalnością VIDEO są także niespodzianki repertuarowe, zatem w ramach występu możemy spodziewać się tego, co niespodziewane. A to wszystko za sprawą sześciu chłopaków, którym muzyka od zawsze płynie we krwi. O pasji, z jaką grają i otwartości, z jaką traktują  fanów, przekonacie się już za niespełna dwa tygodnie. Wystarczy 4 marca pojawić się w Częstochowie!


Przypomnijmy, iż lider i wokalista VIDEO ma na swoim koncie mnóstwo ról. Poznaliśmy go między innymi jako dziennikarza, aktora, kompozytora, gitarzystę, tekściarza, pisarza, poetę, a nawet jurora w nowej edycji programu „Idol”. Kilka tygodni temu do Internetu trafiła elektryzująca wiadomość, że otrzymał funkcję dyrektora artystycznego łódzkiego DOZ Maratonu. Obecnie Wojciech Łuszczykiewicz pracuje nad solową płytą. O efektach tych działań będziemy informować na bieżąco!

Częstochowskie „Lwy” zaprezentują się w pełnej krasie w hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4. Oprócz akcentów muzycznych i sportowych nie zabraknie ponadto licznych konkursów. Początek imprezy wyznaczono na godzinę 17. Bilety będą dostępne w dwóch wariantach cenowych: 15 złotych za miejsce na trybunie górnej oraz 30 złotych za miejsce na trybunie dolnej i na parkiecie.  Dzieci do lat 12, czyli urodzone w 2006 roku i później, udział w wydarzeniu wezmą  bezpłatnie.
Zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza