wtorek, 20 lutego 2018

„Skok w bok” z gwiazdorską obsadą w Filharmonii Podkarpackiej


Czy macie ochotę na „Skok w bok”? Spokojnie, nie chodzi o niemoralną propozycję. Taki tytuł nosi po prostu spektakl, jaki 18 marca br. zobaczymy w Filharmonii Podkarpackiej. Na deskach rzeszowskiej instytucji kultury wystąpi iście gwiazdorska obsada, gdyż pojawią się tu między innymi Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Dorota Chotecka i Adam Fidusiewicz. 


Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę. Premiera w naszym kraju odbyła się 19 czerwca 2017 roku.

reżyseria: Andrzej Rozhin
przekład: Klaudyna Rozhin
kostiumy: Ewa Kochańska
scenografia: Joanna Pielat-Rusinkiewicz
muzyka: Waldemar Król

asystentka reżysera: Anna Modrzejewska
Wystąpią: Dorota Chotecka, Sławomir Zapała, Robert Wabich, Paulina Holtz, Magdalena Kajra Kajrowicz, Delfina Wilkońska i Adam Fidusiewicz. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, jak spędzicie tę marcową niedzielę, obejrzyjcie zapowiedź, którą przygotował sam Sławomir. Z takiego zaproszenia nie sposób nie skorzystać!
Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie mieści się przy ulicy Szopena 30. Wydarzenie spotkało się tak wielkim zainteresowaniem, że w stolicy Podkarpacia spektakl odbędzie się dwukrotnie: o godzinie 16 i 19. Bilety indywidualne w cenie 85, 95 i 110 złotych nabędziemy w kasie Filharmonii, w Trasie Podziemnej oraz na  stronach www.edmaart.pl, www.abilet.pl, www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl. Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora dostępne są pod adresem karolina@edmaart.pl i pod numerem telefonu 501 285 863. Przy zamówieniu zbiorowym do 2 marca  zapłacimy za bilety o 10 złotych taniej.


Zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza