niedziela, 17 kwietnia 2022

„Serce gotowe” Wojciecha Paszkiewicza. Zobacz teledysk do wyjątkowego singla z udziałem uznanych twórców

„Serce gotowe” to debiutancki singiel Wojciecha Paszkiewicza, a równocześnie zaklęta w dźwiękach historia chłopaka, który przekonał się, jak wielką siłę dają marzenia i prawdziwi przyjaciele. Zaledwie kilka dni temu do Internetu trafił teledysk towarzyszący piosence, do tytułowych serc słuchaczy trafił zaś poruszający przekaz.Ten dwudziestojednolatek z Marek koło Warszawy od zawsze widział siebie na wielkich scenach, z mikrofonem w dłoni. Niestety okazało się, iż świat ma dla niego zupełnie inny plan: dwa lata temu zdiagnozowano u Wojtka raka kości. Od tamtej pory stał się wojownikiem o zdrowie i życie, pragnienia zrzucając na dalszy plan. Jednak pozornie drobna inicjatywa jego przyjaciół szybko przeistoczyła się w nagranie piosenki powstałej dzięki czołowym twórcom polskiej branży muzycznej. Wszystko to pomiędzy chemioterapiami i wyczerpującą walką z rakiem. 


Marzenia są po to, żeby je spełniać, niezależnie od przeciwności losu! Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do spełnienia mojego – mówi Wojtek.


Pomysłodawczyniami i koordynatorkami całej inicjatywy są Joanna Sobotkowska i Ewelina Roxy Gracz. Kompozytorem jest tu Tomasz Lubert (VirginVideoVolver), producentem Piotr Zborowski, a autorką tekstu Beata Ejzenhart. Za przygotowanie wokalne odpowiada Bartosz Caboń (trener wokalny między innymi Dawida Kwiatkowskiego, a także artysta znany z duetu Cukier), wraz ze swoją partnerką Klaudią Sobotką odpowiedzialny również za rejestrację wokalu.


Cuda się zdarzają, a marzenia trzeba spełniać – mówi Joanna Sobotkowska, przyjaciółka tego świeżo upieczonego piosenkarza. – Ten singiel to spełnienie marzeń Wojtka i dowód na to, że wszystko się może zdarzyć. Szczególnie kiedy jest tyle wrażliwych osób dookoła. Razem z Roxą [Ewelina Roxy Graczwpadłyśmy na pomysł tej akcji przed kolejnym cyklem chemioterapii WojtkaRoxa obraca się w muzycznym świecie i od razu obudził się w niej managerski instynkt. Ona zawsze wie, do kogo zadzwonić. Pierwszy telefon wykonałyśmy do Beaty Ejzenhart z pytaniem, o tekst piosenki. Od razu się zgodziła i wciągnęła do współpracy Tomka Luberta, znanego polskiego kompozytora i producenta a także założyciela Fundacji Luberty Pomagają, który, jak wielokrotnie podkreślał, „pomaganie ma we krwi”. Melodia i tekst powstały dosłownie w dwa dni. Później wszystko potoczyło się lawinowo. Kolejny na liście kontaktów Roxy był Piotr Zborowski, który zajął się produkcją muzyczną, miksem i masteringiem. Ponieważ Wojtek wcześniej nie miał doświadczenia przed mikrofonem, musiałyśmy wykonać kolejny telefon i tak z pomocą przyszedł nam Bartosz Caboń, który zorganizował dla Wojtka przyspieszony kurs wokalny i zajął się realizacją nagrania razem ze swoją partnerką Klaudią SobotkąSebastian Wrzosek [Ten Fajny Managementzaangażował się w akcję po jednym odsłuchu singla i we współpracy z MUGO zajął się dystrybucją cyfrową.Dochód ze sprzedaży cyfrowej singla zostanie przekazany na leczenie Wojtka lub na Fundację Luberty Pomagają skupiającą się na wsparciu w szczególności pacjentów onkologicznych. Trzymajmy kciuki za powrót Wojtka do pełnego zdrowia i następne muzyczne nowości!


zajrzyj po więcej:

Wojciech Paszkiewicz na Instagramie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz