STRONY

sobota, 16 kwietnia 2022

Ochman odwiedzi Krosno w ramach Winter Tour ‘22. Wystąpi też duet Fairies

Polski reprezentant tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, Krystian Ochman, wystąpi 30 kwietnia 2022 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie w ramach trasy Winter Tour '22. Tego samego dnia zaprezentuje się tu także duet Fairies. Za organizację tego iście magicznego wydarzenia odpowiada agencja Sorrisi.Krystian Ochman łączy klasyczny warsztat z motywami współczesnej muzyki rozrywkowej, od dynamiki hip-hopu do melodyjnych jazzowych fraz fortepianowych. W efekcie powstaje brzmienie eklektyczne i nowatorskie, o czym możemy przekonać się między innymi podczas trasy Winter Tour '22, promującej debiutancki krążek artysty, tytułowany „Ochman”. Każdy z koncertów Krystiana gwarantuje niezapomniane przeżycia, których nie zabraknie również w Krośnie. Zresztą sprawdźcie sami!


W skład zespołu Fairies wchodzą siostry Agnieszka i Małgorzata Findysz z Krosna. Agnieszka jest aktorką, wokalistką i autorką tekstów. Pojawiła się ponadto w wielu spektaklach teatralnych, filmach i serialach. Małgorzata to wokalistka, kompozytorka i tekściarka, jako pianistka zaś ma na swoim koncie płytę formacji Piano Duo. Bywalczyni licznych światowych scen. Artystki połączyły moce, nagrywając wspólnie album „Fairies garden”. 30 kwietnia 2022 zobaczymy je w odsłonie akustycznej, na dwa głosy i fortepian. Dajcie się porwać do ich magicznej, bajkowej krainy!


Występ Fairies wyznaczono na godzinę 18.30, Ochman natomiast zaczaruje publiczność o godzinie 19. Bilety dostępne są tutaj.


zajrzyj po więcej:

wydarzenie na FacebookuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz