poniedziałek, 21 czerwca 2021

Aleksander Siczek z premierą teledysku do singla „Duchy miasta”

Znany z artystycznej multifunkcyjności i zamiłowania do warszawskiej historii Aleksander Siczek zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel, „Duchy miasta”. Światło dzienne ujrzał on 10 czerwca 2021, zaś sześć dni później ukazał się klip towarzyszący piosence, z udziałem postaci kojarzonych z TikTokiem.„Duchy miasta” to utwór, który łączy kilka światów: świat dzieciństwa i dorosłości, świat niezdobyty i ten właśnie zdobywany, świat nowoczesny i klasyczny – wyjaśnia Aleksander Siczek. – Jest swego rodzaju odcięciem od przeszłości i początkiem nowej, lepszej i lżejszej drogi. Pokazuje miłość do miejsc, siłę sprawczości i wieczne podpowiedzi, które wskazują właściwy kierunek. Zawiera w sobie także to, czego w każdym z nas najwięcej: wspomnienia, tęsknoty i obietnice.


Kompozytorem i producentem jest tu Mike Johnson, twórca takich hitów, jak „Eluwina” Kacpra Blonsky’ego czy „Troja” Młodego Czuuxa.


Alkiem znamy się od lat i pokochaliśmy od pierwszego... ścięcia głowy (śmiech). Muzycznie zawsze było nam po drodze, bo oboje jesteśmy na wskroś wrażliwcami – mówi autorka tekstu, Beata Ejzenhart. – Znamy swoje historie, które nie raz się ze sobą przeplatały, czy to w Teksturze, czy w studiu nagrań, czy na ogrodowym karaoke, albo śniadaniach w Charlotte, przy których zawsze było więcej gadania niż jedzenia. Pisząc dla niego „Duchy miasta”, starałam się oddać jak najwięcej jego wrażliwości i pomóc mu zamknąć pewien bolesny rozdział. Jestem przekonana, że pijąca „kawę z aniołami” , którą było mi dane poznać osobiście i uwielbiać szczerze, byłaby zachwycona. Efekty oceńcie sami.


W teledysku zobaczymy trzy dziewczyny związane swoiście z AleksandremWiktoria Szalińska, czyli @szalina.malina na TikTokuKlaudia Kupiec i Pola Nikiel. Jak stwierdza sam wokalista, „każda z nich ukazuje zupełnie inny, lecz silny charakter i sposób na życie”.zajrzyj po więcej:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz