niedziela, 10 lutego 2019

„Ucieknijmy razem”, czyli nowy singiel Dominiki Komiago

„Ucieknijmy razem” to najnowsza, mocno energetyczna propozycja Dominiki Komiago. Utwór powstał we współpracy z uznanym brazylijskim producentem muzycznym, Bruno Motta.

Autorką tekstu jest Beata Ejzenhart znana z kolaboracji z takimi muzykami, jak Tomek Lubert, Sebastian Piekarek (IRA), Dżaga, Saszan, Mariusz Totoszko, Jacek Dewódzki (Dżem) czy Marek Hojda (Emigranci).

Dominika Komiago to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku siedmiu lat od u trenerów wokalnych. Potwierdzenie dla swojego talentu znalazła u Joshua Alamu, który współdziałał między innymi z samym Michaelem Jacksonem. Właśnie on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym z najlepszymi muzykami w Polsce i za granicą. Poprzednie single piosenkarki, „To właśnie ja” i „Something Good”, gościły w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych. Dominika może być również kojarzona z panelu jurorskiego ubiegłorocznego show Polsatu „Śpiewajmy razem”.zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz