ACTRESE daje z siebie „Wszystko”. Możecie przekonać się o tym, słuchając najnowszego singla wokalistki, tak właśnie zatytułowanego.
Ów napisany, skomponowany i wyprodukowany przez ACTRESE utwór nawiązuje do twórczości zespołu Czerwony Tulipan w formie interpolacji piosenki „Jedyne co mam...”. W efekcie artystka serwuje słuchaczom dawkę alternatywnego, nostalgicznego brzmienia nasyconego własnymi przemyśleniami i doświadczeniami.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz