piątek, 3 kwietnia 2020

Zostań w domu, kino przyjdzie do Ciebie

Rabbit Action wciąż dba o to, aby nie nuda pukała do Waszych drzwi, a filmowy świat pełen emocji. Od dziś, czyli od 3 kwietnia 2020, na platformie CINEMAN można obejrzeć aż sześć filmowych nowości. Jakich? Sprawdźcie sami!
Obsypany nagrodami najnowszy film Romana Polańskiego. Wstrząsająca, prawdziwa historia walki o dobre imię bohatera posądzonego o zdradę.Błyskotliwa, komediowa podróż w czasie do chwili, kiedy życie było najpiękniejsze! Magiczne kino w klimacie „Amelii” i „O północy w Paryżu”.Niezastąpiony Willem Dafoe w sensacji prosto z Festiwalu w Cannes, czyli w najnowszym, boleśnie szczerym filmie Abla Ferrary. Czasem sam jesteś swoim największym wrogiem.Znakomite aktorstwo, przebojowa muzyka i porywająca historia! Obsypana nagrodami opowieść o zbuntowanej brytyjskiej dziewczynie, która rusza do Stanów, by zostać gwiazdą.Nicolas Cage w thrillerze producentów „Ocalonego” i „Bogów ulicy”. Miłosne trójkąty bywają śmiertelnie niebezpieczne, szczególnie podczas szalejącego tornada.Wielka gratka dla fanów horroru! Spin-off kultowego koreańskiego web serialu. Grupa młodych ludzi wkracza na przerażająco niebezpieczny grunt, próbując nakręcić wideo o nawiedzonym domu.

Platforma CINEMAN dostępna jest w Internecie, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast. Wymienione tytuły znajdziesz również na Platformie Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra.

zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza