czwartek, 6 lutego 2020

„Gang zwierzaków” gotowy do akcji!

Te rozpieszczone zwierzaki to prawdziwe słodziaki! Gdy władzę w mieście przejmą roboty, ich odwaga zostanie wystawiona na wielką próbę. Przyzwyczajona do luksusów ferajna będzie musiała połączyć siły w walce o swoje domy, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów. „Gang zwierzaków” zaatakuje kina już jutro, tj. 7 lutego 2020!


Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych. Czas zerwać się ze smyczy!

Gdy w Robopolis, mieście przyszłości, władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob, czyli robot o gołębim sercu, oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, a może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

„Gang zwierzaków”
(„Pets united”)
premiera: 7 lutego 2020
reżyseria: Reinhard Klooss („Safari”, „Tarzan. Król dżungli”)
gatunek: komedia animowana
produkcja: 2020


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza