poniedziałek, 16 grudnia 2019

[RELACJA] „Paczuszka dla Maluszka”. Wojtek Łuszczykiewicz i Święty Mikołaj z odwiedzinami w Zelowie

W minioną niedzielę, tj. 15 grudnia br., w restauracji Chilli w Zelowie odbył się finał VI edycji wyjątkowej akcji pod hasłem „Paczuszka dla Maluszka”. Celem tego fantastycznego przedsięwzięcia, którego organizatorką jest niesamowita Monika Ślubowska, było podarowanie osiemdziesięciu paczek dla osiemdziesięciu dzieciaków z rodzin wielodzietnych i ubogich pochodzących z województwa łódzkiego, a także dla podopiecznych domów dziecka. Prezenty rozdał sam Święty Mikołaj, a jako gość specjalny pojawił się również Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu VIDEO!

Tuż po godzinie 12 rozpoczął się uroczysty obiad z oprawą muzyczną. Następnie przyszła pora na część artystyczną i właśnie wtedy wśród uszczęśliwionych dzieci pojawił się lider formacji VIDEO we własnej osobie, czyli Wojtek Łuszczykiewicz. Muzyk podziękował za zaproszenie, a następnie rozdał autografy i zapozował do pamiątkowych zdjęć ze swoimi kilku- i kilkunastoletnimi fanami. Ci ostatni przygotowali wykonane własnoręcznie upominki świadczące o entuzjazmie, z jakim przywitali informację o odwiedzinach wokalisty. Dodajmy, iż wokalisty o ogromnym sercu, bowiem w tym momencie Wojtek sięgnął po futerał z gitarą.


Żeby nie było, że przyjechałem z pustymi rękami... 

Okazało się, że instrument powędrował do jednej z uczestniczek „Paczuszki”, a równocześnie młodej gitarzystki. Pełne wzruszających i radosnych momentów wydarzenie stało się jeszcze bardziej wzruszające i jeszcze bardziej radosne. Gdyby uruchomić odpowiednie mierniki, bez wątpienia zabrakłoby skali...

Tuż po wizycie Wojtka do lokalu wkroczył pewnym krokiem Święty Mikołaj. Rozdał dzieciom zgromadzone wcześniej prezenty stanowiące odpowiedź na listy napisane do pana w czerwonym stroju. I takim oto pozytywnym akcentem zakończyło się niesamowite, grudniowe spotkanie. Należy jednak podkreślić, że prawdziwa bohaterka „Paczuszki dla Maluszka” to wspomniana wyżej Monika Ślubowska: niezwykła kobieta, potrafiąca poruszyć ziemię, by przychylić dzieciom nieba. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w imprezie i zobaczenia na własne oczy, jak rodzi się dobro!

fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska

zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza