poniedziałek, 23 grudnia 2019

Nowy rok będzie naLEŻEĆ do Urwisa!

Ten szczeniak nie może narzekać na nudę nawet wtedy, gdy zostaje sam w domu! Okazuje się ponadto, że z Mateusza Banasiuka jest całkiem niezły „Urwis” ;). Porywająca animowana komedia producentów „Shreka” wejdzie na ekrany kin już 3 stycznia 2020.zobacz premierowe fragmenty filmu:

zobacz zwiastun: 


Obrazowi towarzyszy przebojowa ścieżka dźwiękowa z nowym utworem samego Snoop Dogga! 

Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata! 

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, przekonany, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, iż sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły, lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!

„Urwis” („Trouble”)
premiera: 3 stycznia 2020
reżyseria: Kevin Johnson („Księga dżungli”)
obsada w polskiej wersji: Mateusz Banasiuk
gatunek: komedia animowana
produkcja: USA 2019

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza