środa, 20 listopada 2019

Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat ponownie na stadionie Śląskim! Znamy pierwsze szczegóły

Koniec roku 2019 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim na horyzoncie pojawia się jedna z najgorętszych imprez w naszym kraju! Mowa tutaj o Sylwestrowej Mocy Przebojów, która, według najnowszych informacji, odbędzie się ponownie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Poznaliśmy ponadto fragment listy gwiazd mających uświetnić to wyjątkowe wydarzenie. Dla widzów przed teleodbiornikami oraz dla publiczności zgromadzonej przed ogromną sceną wystąpią między innymi: Sławomir, Michał Szpak, Enej, Feel, Long & Junior, Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari, a także DJ BoBo, La Bouche i Captain Jack.

Szczegóły te podano 20 listopada br., podczas konferencji prasowej z udziałem marszałka województwa śląskiego Jakuba Chełstowskiego, prezydenta Katowic Marcina Krupy oraz gwiazdy telewizji Polsat i jednego z prowadzących Krzysztofa Ibisza.


Polacy kochają spędzać sylwestra z Telewizją Polsat i myślę, że ta dobra energia, która płynie od wielomilionowej aglomeracji śląskiej przenosi się potem do milionów polskich domówi. Cieszymy się, że możemy tu po raz kolejny być – zaczął Krzysztof Ibisz. – I miejmy nadzieję, że będziemy numerem jeden na wszystkich domówkach – dodał prezenter.
Wzorem lat poprzednich w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 wystąpią, oczywiście, artyści zagraniczni, a będą to DJ BoBo, Captain Jack i La Bouche. Zaprezentują się też tacy muzyczni reprezentanci Polski, jak Sławomir, Michał Szpak, Enej, Feel, Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari czy Long & Junior. Pozostałe nazwiska i nazwy zostaną ujawnione już wkrótce.
Mamy także wielu innych artystów, których nazwiska będziemy Państwu dopiero ujawniać, ale jesteśmy przekonani, że wszelkie muzyczne gusty naszych widzów zostaną zaspokojone – zapowiadał Ibisz.
 Jak zapewniał marszałek Jakub Chełstowski wstęp na imprezę będzie bezpłatny.
W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. We wspólnej zabawie uczestniczyły ponad czterdzieści dwa tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany, że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym. Pomoże temu z pewnością przygotowana specjalnie pod obiekt stadionu scena, na której wystąpi szereg gwiazd krajowej i światowej muzyki rozrywkowej – podkreślał marszałek.
Współorganizatorem wydarzenia po raz kolejny są Katowice.
Cieszę się, że to wielkie, zapoczątkowane w Katowicach wydarzenie muzyczne jest kontynuowane. Przez trzy sylwestry bawiliśmy się w Katowicach przed Spodkiem, a od ubiegłego roku 
wspólnie z marszałkiem 

przenieśliśmy tę imprezę tu, na Stadion Śląski, uważając, że to wydarzenie powinno być nieco większe i dedykowane jako śląski i regionalny sylwester – mówił Marcin Krupa.

źródło: facebook.com/SylwestrowaMocPrzebojow

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza