piątek, 4 października 2019

Piąta edycja Disco Attack z plejadą gwiazd!

To będzie prawdziwie kosmiczna noc z istną plejadą gwiazd! Za nieco ponad miesiąc, a dokładnie 9 listopada br., w katowickim Spodku odbędzie się kolejna, piąta już edycja wydarzenia pod hasłem Disco Attack. Wystąpią dla nas tacy wykonawcy, jak Czadoman, Weekend, Zenek Martyniuk czy Sławomir!

Disco Attack startuje po raz piąty! Zapraszamy na wyjątkową odsłonę tej niezwykłej imprezy, według zapewnień organizatorów przygotowaną z jeszcze większym niż do tej pory rozmachem! 9 listopada 2019 katowicki Spodek odleci w rytmie największych hitów muzyki tanecznej, a czołowi polscy przedstawiciele tego gatunku przeprowadzą Disco Attack!

Disco Attack to nie tylko potężna dawka energetycznej muzyki, lecz także eksplozja świateł i laserów, zapewniająca tysiącom fanów szaloną zabawę. A to wszystko dlatego, że w artystycznym sercu Katowic zaprezentują się: Sławomir, Czadoman, Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, MIG, Weekend, After Party, Power Play, Miły Pan, Long & Junior, DiDżej Mietek, Maczo, Yzzy i inni!

Nie zwlekaj ani chwili i już dziś zaopatrz się w jeden z biletów, których jest w sprzedaży coraz mniej! Wejściówkę można nabyć na stronie www.ticketmaster.pl.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza