sobota, 21 września 2019

Staszek Głowacz z singlem „Dobranoc, Polsko” ku pamięci prezydenta Adamowicza

W październiku bieżącego roku odbędzie się premiera specjalnej piosenki Staszka Głowacza, zatytułowanej „Dobranoc, Polsko”.  Będzie to utwór poświęcony pamięci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Nagranie powstanie w kilku wersjach: zarówno Staszka Głowacza solo, jak i w duetach. Część nakładu zostanie przekazana na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, a w aukcji będzie można wziąć udział za pośrednictwem strony www.gdanskdlaorkiestry.pl, do czego już teraz gorąco zachęcamy. Co więcej, wokalista chce w przyszłym roku osobiście kwestować w ramach WOŚP w Gdańsku.

Natomiast 14 stycznia 2020 roku zapraszamy do Krakowa na koncert Staszka Głowacza. Podczas występu w lokalu Scena54, rejestrowanego na potrzeby DVD, nie zabraknie muzycznej dedykacji dla nieżyjącego prezydenta Adamowicza.


Krążek trafi w ręce mediów i klubów dzięki uprzejmości i kolaboracji z DEE JAY mix clubInformacje o płycie i o wydarzeniu uzyskacie pod numerem 510 223 506. Firmy i osoby prywatne zainteresowane współpracą proszone są o kontakt mailowy pod adresem malopolskietv@interia.plPatronat medialny nad wydawnictwem obejmuje telewizja MTV24.TV.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza