poniedziałek, 3 czerwca 2019

Erannie i teledysk do singla „Obraz życia”

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., w Internecie ukazał się teledysk do najnowszego singla zespołu Erannie. Tym razem poznaliśmy klip do utworu „Obraz życia”, stanowiący doskonały prezent nie tylko na Dzień Dziecka, ale i na każdą inną okazję. 

„Obraz życia” to kolejnych z naszych kawałków, w których chcemy wyrazić siebie. Opowiada o rockandrollowej młodości i o tym, co nadaje życiu sens – zdradzają członkowie grupy Erannie. – Niedawno wypuszczony na YouTuba utwór „Zapomniałem” był formą przeprosin: za młodzieńcze wybryki, za to, że czasem się zapominamy, ale jednak zawsze wracamy. „Obraz życia” jest jakby kontynuacją tamtej rozmowy, jest wyznaniem, podziękowaniem dla osób, które nasze życie utrzymują w ładzie oraz dają siłę, by nasz obraz był, mimo wszystkich przeciwności losu, wciąż malowany... Każdy z nas ma taką osobę, której w głębi serca dedykuje te słowa. Ta osoba wie, że kiedy gramy, gramy razem, ale każdy z nas dedykuje tę piosenkę komuś innemu, tej jedynej...

Oprócz kompozycji i tekstu dużą rolę odgrywa tu ilustracja do „Obrazu życia”. W proces jej powstawania zaangażowali się Krzysztof Woźniak, Magda BodzionyNatalia Słowik.

Na jednym z naszych koncertów poznaliśmy niezwykłego człowieka. Krzysiek Woźniak, znany też jako Akwartone, to pasjonat pokonujący własne słabości – opowiadają muzycy. – Ponieważ osiągnął prawdziwe mistrzostwo kaligrafii, uznaliśmy, że nikt nie pasuje bardziej, aby wymalować nasz obraz życia. Pod czujnym okiem Magdy Bodziony oraz niezastąpionej Natalii Słowik powstał wyjątkowy teledysk.


zajrzyj po więcej:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza