czwartek, 6 czerwca 2019

Agnieszka Wiechnik z zapowiedzią teledysku do singla „Oops!”

W minioną środę, tj. 5 czerwca br., w Internecie ukazała się zapowiedź najnowszego singla Agnieszki Wiechnik. Tym razem poznamy obraz do utworu  „Oops!. 

O samej piosence wiemy na razie niewiele. Autorką tekstu jest sama wokalistka, będąca również, obok MAVOOI, współtwórczynią muzyki. Za klip odpowiada zaś Andrzej Ostrowski z CrowFilm. Piosenkarka zapewnia, że więcej szczegółów poznamy już wkrótce, zatem śledźcie portal Czarno na Czarnym, gdyż z pewnością o wszystkim Was poinformujemy! :)


Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji „Bitwa na Głosy”. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha. Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. W ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia zadebiutowała w stacjach radiowych świątecznym przebojem „Idą święta”.

zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza