poniedziałek, 6 maja 2019

[RELACJA] XVII Szydłowieckie Zygmunty z zespołem VIDEO, Szymonem Wydrą & Carpe Diem oraz grupą MuS

Długi weekend majowy stanowi niejednokrotnie świetną okazję, by posłuchać na żywo doskonałej muzyki. Stało się tak między innymi w Szydłowcu, gdzie w dniach 2-3 maja br. odbyło się kolejna edycja wydarzenia pod nazwą Szydłowieckie Zygmunty. W ramach siedemnastej już odsłony imprezy zaprezentowali się tacy wykonawcy, jak grupa MuS, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz zespół VIDEO.

Części oficjalna rozpoczęła się około godziny 18.30, kiedy na scenę wkroczyli członkowie formacji MuS. Energetyczny występ skutecznie rozgrzał publiczność i przygotował na kolejne emocje. Entuzjazm widzów świadczył o niemałej sympatii, jaką cieszy się twórczość muzyków z Zamościa. Co jednak o szydłowieckich odbiorcach sądzą sami wykonawcy? Przekonajcie się, czytając wywiad, którego udzielili mi tuż po swoim występie! Wystarczy kliknąć tutaj

Następnym punktem programu był koncert Szymona Wydry & Carpe Diem. Nie mogło zabraknąć największych hitów, usłyszeliśmy zatem między innymi „Jak ja jej to powiem”, „Pozwól mi lepszym być” i „Teraz wiem”

Natomiast po godzinie 21 estradą zawładnął zespół VIDEO z Wojtkiem Łuszczykiewiczem na czele. „Szminki r󿔄Środa czwartek”„Alay”, „Papieros”, „Ktoś nowy”, „Fantastyczny lot”, „Wszystko jedno”, „Bella”... Hity zaserwowane nam w Szydłowcu przez ten niezwykle lubiany i popularny band można by wymieniać znacznie dłużej. Jednakże punkt kulminacyjny nastąpił niewątpliwie w momencie, gdy do wspólnego wykonania piosenki „Idę na plażę” muzycy zaprosili na scenę kilka bardziej lub mniej przypadkowych osób. Prawdziwa gratka dla zgromadzonych tu fanów VIDEO!

Po każdym koncercie przychodził czas dla miłośników danego artysty. Wtedy to każdy chętny mógł zdobyć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie z ulubionym wykonawcą. 

W piątek, 3 maja, zaprezentowali się podopieczni pracowni muzycznej Piano i laureaci „Sceny Zamek Dla Każdego”, miały też miejsce trzy recitale: Ewy Bilskiej, Anny Bębenek i formacji Zuza Gadowska Band. Nie zabrakło również pozostałych muzycznych punktów bogatego programu.

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska


fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku
Szymon Wydra & Carpe Diem na Facebooku
MuS na Facebooku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza