poniedziałek, 27 maja 2019

„Chmury”, czyli teledysk do nowego singla Projektu MANIA

Właśnie dziś, czyli 27 maja br., w Internecie oraz w stacjach radiowych pojawił się nowy singiel Projektu MANIA. Piosenka „Chmury” ukazała się razem z ilustrującym ją teledyskiem. 

Utwór „Chmury” to czwarty singiel Projektu MANIA stworzonego przez fizjoterapeutkę Annę Dobrzycką, żeby, jak sama mówi, „nie zwariować”.

Czasami napotykamy w życiu osobę, która „daje początek chemicznej radości” i zaczynamy „widzieć dźwięki i słyszeć kolory” – stwierdza Anna. – To narkotyczne wręcz uczucie powoduje wiele pozytywnych emocji. Niestety, kiedy zaczyna nam tego brakować zazwyczaj w wyniku trywialnych spraw, zaczynamy często ze strachu i w imię ego uciekać i udawać, że wszystko jest ok. Pytanie brzmi: przed kim? Jeśli przeżyliście kiedyś uczucie przepełniające radością całe ciało, a zarazem lęk przed utratą tej osoby, to z pewnością będziecie się utożsamiać z tą piosenką.


W nagraniu udział wzięli: Anna Dobrzycka (śpiew), Piotr Świętoniowski (klawisze, bas), Hubert Radoszko (gitara) i Mikołaj Lisowski (perkusja). Za nagranie, miks, mastering oraz produkcję muzyczną odpowiada wspomniany już Piotr Świętoniowski.

zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza