środa, 13 marca 2019

Jedyny taki koncert! Sławomir wystąpi w Opolu

Już za dziesięć dni, tj. 23 marca br., w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu wystąpi król Rock Polo i twórca hitu „Miłość w Zakopanem”, czyli Sławomir! Tuż przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się LeyLa. Takiego wydarzenia nie wolno przegapić!

O godzinie 19 na scenie pojawi się LeyLa, czyli ćwierćfinalistka III edycji programu „Disco Star” emitowanego przez telewizję Polo TV. Podczas występu nie zabraknie z pewnością debiutanckiego singla wokalistki zatytułowanego „Tak, kochaj tak”.

Natomiast o godzinie 20 estradą zawładnie Sławomir, oczywiście w towarzystwie pięknej Magdaleny Kajry Kajrowicz i zespołu Trzymamy się Zapały! Usłyszymy wszystkie największe przeboje, takie jak „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Aneta”, „Ty mała znów zarosłaś” czy wyżej wspomniana „Miłości w Zakopanem”. Co więcej, możemy spodziewać się licznych niespodzianek repertuarowych oraz... zupełnie nowych utworów. Zatem obecność obowiązkowa! 

Bilety dostępne są w cenie 39 złotych i nabędziecie je pod adresem https://www.kupbilecik.pl/impreza-31255-slawomir.opole.html. Organizatorem imprezy jest A-Z Agencja Artystyczna. A teraz obejrzyjcie specjalne zaproszenie, które przygotowali dla Was Sławomir i Kajra!


zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza