poniedziałek, 29 października 2018

[RELACJA] Sławomir ponownie wystąpił w Toruniu

Niezwykłe efekty świetlne, mnóstwo dobrej muzyki oraz tłum skandujący imię swojego ulubionego wokalisty. To wszystko - i znacznie więcej - miało miejsce w minioną niedzielę, tj. 28 października br., w toruńskim klubie OD NOWA. Tego bowiem dnia zjawił się tu nikt inny, jak tylko Sławomir. 


Na początek budujące napięcie intro, potem zaś doskonale znana nam „Megiera”. W ten sposób Król i Królowa Rock Polo, wraz z zespołem Trzymamy się Zapały, powitali toruńską publiczność. Nie zabrakło również innych największych hitów wokalisty, takich jak „Ni mom hektara” i „Aneta” czy wartego setki milionów wyświetleń fenomenu audialnego o tytule „Miłość w Zakopanem”. Dla mniej wtajemniczonych słuchaczy największym zaskoczeniem okazało się z pewnością wykonanie „Weselnego pytona”, będącego najnowszym utworem Sławomira. Znalazła się ponadto przestrzeń na ukłon w stronę obecnych na koncercie dzieci. Muzyk zaprezentował bowiem składankę przebojów wybranych z myślą specjalnie o najmłodszych fanach. Za wisienkę na torcie uznać należy zestaw pozostałych coverów: „Jak minął dzień”, „Rycz mała rycz” i „We are the Champions”.

Na zakończenie wieczoru Sławomir i Kajra rozdali fanom autografy, a także pozowali do wspólnych zdjęć. Podpisy oraz fotografie otrzymali wszyscy chętni, chociaż ci, którzy czekali na spotkanie ze swoimi idolami, przybyli naprawdę licznie. Dodatkową atrakcję stanowiła możliwość  nabycia  gadżetów, a więc cieszących się dużym zainteresowaniem płyt, koszulek i nakładek na pasy samochodowe.

Atmosfera panująca w klubie podczas występu, oraz bezpośrednio przed i po nim, sprawiła, że kolejna wizyta Sławomira w Toruniu zostanie zapamiętana jako pełna pozytywnej energii przygoda muzyczna. Takiego wydarzenia nikt szybko nie zapomni! 

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska


zajrzyj po więcej:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza