poniedziałek, 30 lipca 2018

Ostrowiec Świętokrzyski walczy o koncert Sławomira

Mieszkańcy Ostrowca ubiegają się o to, by jeden z najbardziej lubianych artystów ostatnich kilkunastu miesięcy - Sławomir - ponownie odwiedził województwo świętokrzyskie. Niewykluczone, że po występach w Kielcach, JędrzejowieStarachowicach, a także zaplanowanych na 11 sierpnia Dymarkach przyszedł czas na wizytę w kolejnej miejscowości usytuowanej właśnie w tym regionie. Co należy zrobić, by dołączyć do akcji, celem której jest organizacja takiej imprezy? Dowiecie się, czytając poniższy tekst. 

Inicjatorami przedsięwzięcia są administratorzy dwóch stron znajdujących się na Facebooku i związanych z Ostrowcem Świętokrzyskim. Mowa tu fanpage'ach Ostrowiczanie i Spotted: Ostrowiec Świętokrzyski. Jedyny warunek zaproszenia króla Rock Polo stanowi uzbieranie odpowiedniej liczby osób popierających ideę. Na wspomnianym portalu społecznościowym utworzono specjalne wydarzenie pod nazwą „Jestem za koncertem Sławomira w Ostrowcu”. By okazać wsparcie, nie trzeba mieć świętokrzyskich korzeni, nie istnieją też inne warunki. Kliknąć „wezmę udział” może dosłownie każdy i gorąco zachęcamy do uczynienia tego niewielkiego gestu. Obecnie swoje zainteresowanie okazało przeszło ośmiuset fanów wokalisty. Co będzie dalej? Zależy wyłącznie od nas! 

Szczegółów na razie nie poznaliśmy. Wiemy jedynie, iż koncert mógłby odbyć się jeszcze w bieżącym roku. Zważywszy na zapełniony po brzegi terminarz Sławomira, to nie lada szansa, z jakiej nie sposób nie skorzystać.

Zajrzyj po więcej:
fot. Paulina KalinowskaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza