STRONY

piątek, 12 lutego 2021

Spędź walentynki z Cinemanem

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie tego dnia, dobrym rozwiązaniem okaże się z pewnością seans filmowy. Poznajcie zestawienie dziesięciu najciekawszych propozycji oferowanych przez platformę Cineman.„After”

Ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę „Sagi Zmierzch” i „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Pilna uczennica i oddana córka Tessa zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą świat uczuć, doznań i namiętności, o jakie nigdy wcześniej nie podejrzewałaby siebie. Odtąd nic już nie będzie takie samo... szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina.

„After 2”

Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Czy miłość, która zrodziła się z kłamstwa, ma szanse na przetrwanie? Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi po tym, co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

„La La Land”

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli, Sebastiana i Mii, próbujących zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, w oczekiwaniu na szansę pracującą jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który, zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

„Wierzę w Ciebie”

KJ Apa (gwiazdor kultowego serialu „Riverdale”), Gary Sinise (pamiętany z „Forresta Gumpa”) i Shania Twain (jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku) w filmie twórców „Dotknij nieba”. Jedna miłość może zmienić świat. Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu zgotowanym im los? Porywająca opowieść o tym, iż wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie.

„Syrena Z Paryża”

Romantyczna historia zranionego kochanka i zagubionej w Paryżu syreny. Gaspard, odrzucony i zraniony kochanek, przysięga sobie już nigdy nie uwierzyć w miłość. Pewnego wieczora na brzegu Sekwany, niedaleko kabaretu, w którym śpiewa, znajduje nieprzytomną i bardzo piękną kobietę. Nie myśląc długo, zabiera ją do domu. Okazuje się, że jasnowłosa Lula jest syreną i w niczym nie przypomina znanych Gaspardowi kobiet.

„Zakochany Berlin”

Keira KnightleyHelen MirrenMickey RourkeJim Sturgess i Diego Luna w kolejnej odsłonie opowieści o miłości, jaką spotkać można w najsłynniejszych miastach świata. Miasto, które nigdy nie zasypia. Światowa stolica hipsterów, gdzie przecinają się ścieżki niezliczonych kultur i ras. Brama łącząca europejski Wschód z Zachodem. Oto Berlin XXI wieku. Spacerując jego dzielnicami, zyskamy szansę spotkania między innymi ulicznej śpiewaczki z Izraela, wypalonego hollywoodzkiego producenta, obdarzoną ogromnym sercem pracownicę ośrodka dla uchodźców, skrzywdzoną drag queen czy uciekającego przed policją nielegalnego imigranta.

„Malowany welon”

Naomi WattsEdward Norton i Liev Schreiber w wielokrotnie nagradzanym melodramacie Johna Currana z niezapomnianą muzyką dwukrotnego laureata Oscara Alexandra Desplat. Lata 20. ubiegłego wieku. Kitty, piękna przedstawicielka londyńskiej socjety, znudzona mieszczańskim życiem, poszukuje odmiany losu w małżeństwie z lekarzem bakteriologiem, Walterem Fane, prowadzącym badania w odległym Szanghaju. Gdy Walter oddaje się pracy, jego żona nawiązuje gorący romans z tamtejszym brytyjskim konsulem. Kiedy zdrada wychodzi na jaw, lekarz w akcie zemsty przyjmuje posadę w odległej wiosce, spustoszonej przez śmiertelną epidemię cholery i zmusza Kitty do wspólnej podróży.

„Maybe Baby”

Hugh Laurie i Joely Richardson w komedii romantycznej. Sam i Lucy to młode, odnoszące sukcesy małżeństwo, Kochają się i zdecydowali, że już nadszedł czas na potomstwo. Energicznie biorą się za realizację swoich planów, jednak nawet najbardziej niekonwencjonalne metody nie przynoszą efektów. Dokładnie w tym samym czasie, Sam, będący scenarzystą w BBC, ma problemy twórcze, a szefostwo oczekuje błyskotliwych i nowatorskich pomysłów. Zdesperowany mężczyzna postanawia napisać komedię romantyczną o małżeństwie starającym się o dziecko, a natchnienie czerpie z własnego życia. Nie przewiduje, że ten scenariusz to wstęp do katastrofy…

„Poznajmy się jeszcze raz”

Co zrobić, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile dać, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia? Powrót do cudownych chwil może mieć wysoką cenę. Bohater „Poznajmy się jeszcze raz” gotów jest ją zapłacić, nawet jeśli będzie musiał pozbyć się wszystkich oszczędności, a potem ukryć ten fakt przed żoną. Przewrotna francuska komedia spodoba się wszystkim miłośnikom romantycznego klimatu „O północy w Paryżu” i urzekającej niewinności.

„Songbird. Rozdzieleni”

Ameryka w niedalekiej przyszłości. Ludzkość od trzech lat walczy z pandemią koronawirusa, a jego kolejne mutacje są coraz bardziej groźne dla ludzi. Najnowsza odmiana covid jest tak zabójcza, iż władze większości państw zdecydowały się na wieloletni, restrykcyjny lockdown. Wielu zakażonych Amerykanów zostało siłą zabranych z domów i zmuszonych do przebywania w obozach, zwanych Q-Zones, skąd nie ma ucieczki. Brakuje tam pomocy lekarskiej i większość chorych umiera. Tylko nieliczni odporni na patogen ludzie mogą się przemieszczać. Wśród nich jest kurier Nico (KJ Apa), pomimo blokady uniemożliwiającej fizyczną bliskość ciągle pozostający w kontakcie z ukochaną Sarą (Sofia Carson). Gdy Nico zaczyna podejrzewać, że Sara także została zarażona wirusem, podejmuje desperacką próbę uratowania ukochanej dziewczyny.

zajrzyj po więcej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz