piątek, 10 kwietnia 2020

Zostań w domu, kino przyjdzie do Ciebie. Cztery wielkanocne premiery Cinemana

Platforma Cineman przygotowała specjalną niespodziankę, dzięki której czas spędzony w domu może okazać się jeszcze bardziej atrakcyjny. Mowa tu o czterech premierach filmowych reprezentujących cztery gatunki. W ten sposób z pewnością znajdziecie coś zarówno dla siebie, jak i dla całej swojej rodziny.
Nagrodzony trzema Oscarami epicki film Sama Mendesa, reżysera „Skyfall” i „American Beauty”. Dwaj szeregowcy przekraczają kolejne kręgi wojennego piekła.


Pełna szalonych psich przygód i wyszczekanego humoru porywająca animowana komedia producentów „Shreka”. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata!


Daniel Radcliffe w opartym na faktach thrillerze, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Grupa więźniów skazanych za walkę z apartheidem podejmuje próbę ucieczki z najcięższego więzienia w RPA.Najbardziej szalony, najkrwawszy i najśmieszniejszy film, jaki kiedykolwiek powstał! Ferajna żyjących własnym życiem kukiełek o nazistowskich sympatiach i morderczych skłonnościach wyrusza na łowy.

Platforma Cineman dostępna jest w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast. Wymienione tytuły znajdziecie również tutaj: Platforma Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra.

zajrzyj po więcej: